Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Fotboll och Basket Bex Sport Baskettavla Usg 71x45

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 18664
Kategori: Fotboll och Basket
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Baskettavla Usg 71x45

Baskettavla 71 x 45

Komplett med korg och nät
Tavlan: 71 x 45 x 2 cm
Vikt: 23 kg
Ring: 32 cm


Fotboll och Basket innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Baskettavla Usg 71x45.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Basketkorg Med Backboard basketkorg-med-backboard-1

Basketkorg Med Backboard

(1)

599 kr

Basketkorg basketkorg-1

Basketkorg

(0)

249 kr

Basketboll basketboll-1

Basketboll

(1)

99 kr

Baskettavla 90 X 60 baskettavla-90-x-60-1

Baskettavla 90 X 60

(0)

995 kr

Baskettavla 72 X 49 baskettavla-72-x-49-1

Baskettavla 72 X 49

(0)

399 kr

Prickskytteduk För Fotbollsmål prickskytteduk-for-fotbollsmal-1

Prickskytteduk För Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Nät Till Fotbollsmål nat-till-fotbollsmal-1

Nät Till Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Fotboll fotboll-1

Fotboll

(0)

I lager 129 kr

Portabel Basketställning portabel-basketstallning-1

Portabel Basketställning

(0)

Beställningsvara 3 899 kr

Portabel Basketställning Junior portabel-basketstallning-junior-1

Portabel Basketställning Junior

(0)

I lager 1 399 kr

Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

Nike Fotboll Premier Team nike-fotboll-premier-team-1

Nike Fotboll Premier Team

(0)

I lager 363 kr (519 kr)

sunsport-baskettavla-1

Sunsport Baskettavla

(0)

I lager 995 kr

sunsport-fotbollsmal-blue-3m-1

Sunsport Fotbollsmål Blue 3m

(0)

I lager 1 785 kr

 
Spiderman Strumpor Head Röda spiderman-strumpor-head-roda-1

Spiderman Strumpor Head Röda

(0)

I lager 29 kr (99 kr)

Big Bang Theory Affisch Phasers A75 big-bang-theory-affisch-phasers-1

Big Bang Theory Affisch Phasers A75

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC T-shirt Good Luck Svart LFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck SvartLFC T-shirt Good Luck Svart liverpool-t-shirt-good-luck-svart-1

LFC T-shirt Good Luck Svart

(3)

I lager 374 kr (499 kr)

CFC Tomteluva Nordic chelsea-tomteluva-nordic-1

CFC Tomteluva Nordic

(4)

I lager 79 kr (99 kr)

AFC 3/4-byxor Junior AFC 3/4-byxor Junior arsenal-34-byxor-junior-1

AFC 3/4-byxor Junior

(1)

I lager 150 kr (299 kr)