Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Reservdelar & Underhåll Bordtennis Överdrag Premium

349 kr
12 mån räntefritt 29 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12754
Kategori: Reservdelar & Underhåll Bordtennis
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Överdrag Premium

Skydd för bordtennisbord.

Reservdelar & Underhåll Bordtennis innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Överdrag Premium.

Omdömen och betyg

Felix, 2016-08-04

Karin Victoria, 2016-05-09

Alexander William, 2015-08-03

Hans Agne, 2015-07-01

Jytte Johanna Elisabeth, 2015-07-01

Kai Mats, 2015-05-19

José Luis, 2014-07-02

Rolf Berth-Ola, 2014-07-02
Helt ok.
Per Fredrik, 2014-06-11
Bra överdrag, går snabbt att ta av och sätta på.
Niklas, 2014-01-31
Ej öppnad ännu..
Lars Johan, 2014-01-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(2)

479 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager 299 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

Reservben Till Pro 510 noimage

Reservben Till Pro 510

(0)

Beställningsvara 2 950 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

479 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

 
AFC Bildoft Crest arsenal-bildoft-crest-1

AFC Bildoft Crest

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

MUFC Bild Rooney Derby 20 X 15 manchester-united-bild-rooney-derby-20-x-15-1

MUFC Bild Rooney Derby 20 X 15

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Tottenham Tomteluva Supersoft tottenham-tomteluva-supersoft-1

Tottenham Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Sverige T-shirt Flag Gul Sverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag Gul sverige-t-shirt-flag-gul-1

Sverige T-shirt Flag Gul

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)