Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T37 Indoor

14 900 kr
12 mån räntefritt 1242 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17822
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 170x58/76 cm

T37 Indoor

• Finns i två olika höjder: 58 cm designad för 6-9 åringar eller 76 cm för äldre barn och vuxna
Bordsytans bollstuds är godkänd av ITTF
Består av två halvcirklar
6 st avtagbara stabila bordsben för enkel förvaring
Färg: Blå eller svart
Tillverkad av reptålig melaminskiva och stålben
Fast nät delbar i två sektioner
Designad and tillverkad i England
Unik T3 design
Bordsskivans tjocklek: 18 mm


T3 ONE70 är något större än hälften av T3 Tournamentbord, perfekt för 6-9 åringar med 1,7 m i diameter och 58 cm högt. T3 ONE70 kan också beställas i normal höjd dvs 76 cm för att användas av alla när platsen är för liten för ett T3 Tournamentbord. – Mycket omtyckt för socialt spel i bland annat kontor, hemma, sportbarer och skolor där bordet enkelt även kan användas som mötesrumsbord, arbetsplats, fikabord eller middagsbord.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T37 Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

 
Big Bang Theory T-shirt Girl Power Dam Big Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power Dam big-bang-theory-t-shirt-girl-power-dam-1

Big Bang Theory T-shirt Girl Power Dam

(2)

I lager 139 kr (199 kr)

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal barcelona-iphone-44s-skal-crystal-1

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal

(0)

I lager 99 kr (158 kr)

MUFC Affisch Januzaj 65 manchester-united-affisch-januzaj-65-1

MUFC Affisch Januzaj 65

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Dekal Xbox 360 (Slim) manchester-city-dekal-xbox-360-slim-1

MCFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom MUFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-united-ryggsack-fade-ungdom-1

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)