Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T30 Outdoor

49 900 kr
12 mån räntefritt 4158 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-4 veckor
Artikelnr: 17824
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 274 x 76 cm

T30 Outdoor

Enkelt att montera
Bordytan ger en av ITTF godkänd bollstuds
7 fasta ben (3 per halva och 1 i mitten)
Varje ben kan inviduellt höjdjusteras till en perfekt nivå Designad för valbar markfixering
Tillverkad av ugnslackerad aluminium
Solid ugnslackerad nätkonstruktion i 1 del
Färg: Matt svart och vit
Designad och tlllverkad i England • Unik T3 design
Bordskivans tjocklek: 4 mm

Vårt robusta utomhusbord är tillverkad av stark aluminium och är designad för valbar markfixering. Varje ben kan individuellt höjdjusteras till en perfekt nivå. Bordsytan har 10-års garanti övriga delar 3 år.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T30 Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

 
Los Angeles Lakers Inramad Bild Logo los-angeles-lakers-inramad-bild-logo-1

Los Angeles Lakers Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

LFC Bodysuit 2016 2-pack liverpool-bodysuit-2016-2-pack-1

LFC Bodysuit 2016 2-pack

(2)

I lager 199 kr (279 kr)

FCB Badanka Wordmark barcelona-badanka-wordmark-1

FCB Badanka Wordmark

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

FCB Whiskeyglas Text 2-Pack barcelona-whiskeyglas-text-2-pack-1

FCB Whiskeyglas Text 2-Pack

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Harry Potter Trollstav Ron Weasley harry-potter-trollstav-ron-weasley-1

Harry Potter Trollstav Ron Weasley

(4)

I lager 399 kr (449 kr)