Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T30 Outdoor

49 900 kr
12 mån räntefritt 4158 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-4 veckor
Artikelnr: 17824
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 274 x 76 cm

T30 Outdoor

Enkelt att montera
Bordytan ger en av ITTF godkänd bollstuds
7 fasta ben (3 per halva och 1 i mitten)
Varje ben kan inviduellt höjdjusteras till en perfekt nivå Designad för valbar markfixering
Tillverkad av ugnslackerad aluminium
Solid ugnslackerad nätkonstruktion i 1 del
Färg: Matt svart och vit
Designad och tlllverkad i England • Unik T3 design
Bordskivans tjocklek: 4 mm

Vårt robusta utomhusbord är tillverkad av stark aluminium och är designad för valbar markfixering. Varje ben kan individuellt höjdjusteras till en perfekt nivå. Bordsytan har 10-års garanti övriga delar 3 år.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T30 Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

 
Frozen Affisch Let It Go B298 frozen-affisch-let-it-go-b298-1

Frozen Affisch Let It Go B298

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Crabbies Ölglas crabbies-olglas-1

Crabbies Ölglas

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

Alien Mugg Icon alien-mugg-icon-1

Alien Mugg Icon

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Sons Of Anarchy Mugg Samcro sons-of-anarchy-mugg-samcro-1

Sons Of Anarchy Mugg Samcro

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Harry Potter Berlock Weasley Car harry-potter-berlock-weasley-car-1

Harry Potter Berlock Weasley Car

(0)

I lager 244 kr (349 kr)