Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T30 Outdoor

49 900 kr
12 mån räntefritt 4158 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-4 veckor
Artikelnr: 17824
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 274 x 76 cm

T30 Outdoor

Enkelt att montera
Bordytan ger en av ITTF godkänd bollstuds
7 fasta ben (3 per halva och 1 i mitten)
Varje ben kan inviduellt höjdjusteras till en perfekt nivå Designad för valbar markfixering
Tillverkad av ugnslackerad aluminium
Solid ugnslackerad nätkonstruktion i 1 del
Färg: Matt svart och vit
Designad och tlllverkad i England • Unik T3 design
Bordskivans tjocklek: 4 mm

Vårt robusta utomhusbord är tillverkad av stark aluminium och är designad för valbar markfixering. Varje ben kan individuellt höjdjusteras till en perfekt nivå. Bordsytan har 10-års garanti övriga delar 3 år.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T30 Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 4 495 kr

 
Slipknot Nyckelring Svart slipknot-nyckelring-svart-1

Slipknot Nyckelring Svart

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

MCFC Dekal Iphone 6 manchester-city-dekal-iphone-6-1

MCFC Dekal Iphone 6

(1)

I lager 77 kr (129 kr)

West Bromwich Albion Årsbok 2014 west-bromwich-albion-årsbok-2014-1

West Bromwich Albion Årsbok 2014

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Birmingham City Kalender 2013 Birmingham City Kalender 2013 birmingham-city-kalender-2013-1

Birmingham City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

DC Comics Tatueringar Justice League dc-comics-tatueringar-justice-league-1

DC Comics Tatueringar Justice League

(0)

I lager 20 kr (39 kr)