Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Competition 610 Ittf Indoor

6 995 kr
12 mån räntefritt 583 kr / månad (avgifter tillkommer)
Tillbehörset (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13280
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 65x152.5x183 cm
Vikt: 94 kg
Spelyta: Spånskiva 22 mm
Ram: 50 mm stål
Beläggning: SKIL TOP
Ben: Lackerat stål 80 x 40 mm

Competition 610 Ittf Indoor

Competition 610 ITTF är ett bordtennisbord med fasta ben som har spelegenskaper av världsklass. Väldigt tuff och stabil uppbyggnad. Hjul under panelen gör det lättare flytta bordet. Tävlingen 610 är godkänt av ITTF och möter officiella handikappsportstandarder.

22 mm spånskiva (Klass A) och 50 mm stålram
SKIL TOP Speciellt ytskikt som garantera de allra bästa spelegenskaperna genom konsekvent studs.
Fasta nätstolpar - Stolparna som kan justeras nätets spänning och höjd.
ITTF - Godkänt av ITTF (Tävling)
Inomhusbord - Bordet är endast till för inomhusbruk.
Nät ingår - Nät medföljer alltid vid köp av bordtennisbord från Corneilleau.




Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Competition 610 Ittf Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 4 795 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

 
Sverige Huvtröja Sweden Blå Sverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden Blå sverige-huvtroja-sweden-bla-1

Sverige Huvtröja Sweden Blå

(0)

I lager 359 kr (399 kr)

The Big Bang Theory Knappar 6-pack the-big-bang-theory-knappar-6-pack-1

The Big Bang Theory Knappar 6-pack

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Harry Potter Berlock Hogwarts Express harry-potter-berlock-hogwarts-express-1

Harry Potter Berlock Hogwarts Express

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

WHUFC Årsbok 2014 west-ham-united-årsbok-2014-1

WHUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt tottenham-samsung-galaxy-s4-skal-hart-1

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt

(1)

I lager 99 kr (189 kr)