Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Pro 27 Paket

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 21568
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Pro 27 Paket

Paket med Pro 27, fodral, köhandske och krita.

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm
Köben: Vit
Vikt:19 oz
Skaft: Kanadensiskt Lönn
Koppling: Black Implex Joint System
Grepp: Supagrip Wrap
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Pro 27 Paket.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Kruger Gold Paket Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

 
Superman Färgläggningsaffischer superman-farglaggningsaffischer-1

Superman Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Chicago Bulls Fidget Spinner chicago-bulls-fidget-spinner-1

Chicago Bulls Fidget Spinner

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

EFC Kalender A3 2015 everton-kalender-a3-2015-1

EFC Kalender A3 2015

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

Batman Flasköppnare Joker batman-flaskoppnare-joker-1

Batman Flasköppnare Joker

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248 call-of-duty-affisch-infinite-warfare-248-1

Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248

(0)

I lager 30 kr (99 kr)