Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Pro 27 Paket

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 21568
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Pro 27 Paket

Paket med Pro 27, fodral, köhandske och krita.

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm
Köben: Vit
Vikt:19 oz
Skaft: Kanadensiskt Lönn
Koppling: Black Implex Joint System
Grepp: Supagrip Wrap
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Pro 27 Paket.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

 
Ferrari Miniaffisch Enzo M43 ferrari-miniaffisch-enzo-1

Ferrari Miniaffisch Enzo M43

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Angry Birds Kalender 2017 angry-birds-kalender-2017-1

Angry Birds Kalender 2017

(0)

I lager 79 kr (129 kr)

LFC Headcover Heritage Rescue liverpool-headcover-heritage-rescue-1

LFC Headcover Heritage Rescue

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

FCB Mugg Billboard barcelona-mugg-billboard-1

FCB Mugg Billboard

(0)

I lager 69 kr (89 kr)

MCFC Nappar Dribbler 2-Pack manchester-city-nappar-dribbler-2-pack-1

MCFC Nappar Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 55 kr (79 kr)