Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Maple Black

299 kr
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1568
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Maple Black

Lönnkö i enkel svart design.

13 mm limläder av standardmodell.

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm
Köben: Plast
Vikt: Varierande 19-21 oz
Skaft: Lönn
Koppling: Black Implex Joint System
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag:
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Maple Black.

Omdömen och betyg

Fogmaker International AB, 2017-11-15

Jan Christer, 2017-02-24

Berit Maud Susanne, 2017-01-25

Laila Yvonne, 2016-11-22

Nipanhotellet AB, 2016-11-10

Sven Göran Ronny, 2016-08-28

Scandic Helsingborg Nord, 2016-06-09

Solrosen HVB Boende Hällefors Kommun, 2015-05-07

Anna Therese, 2015-03-31
Hela familjen blev jättenöjda med köerna
Robert, 2015-03-24
Den va lite krokig men det löste sig med ett samtal
Karl Erik, 2015-03-14
Se ovan
Jan Andreas, 2015-02-13

Oxbacksskolan - Högstadium, 2015-02-08

Jesper Alexander, 2014-08-20

Linda, 2013-11-05

Nils Torgny Rickard, 2013-10-29
Över förväntan.
Nils Torgny Rickard, 2013-10-29
Över förväntan.
Johan Martin, 2013-03-03
Fin kö. Kölädret kanske inte är perfekt men det är inte dåligt.
Fredrik, 2012-10-14
Precis så som beskrivet, kvalitet positivt över förväntan.
Daniel Filipsson "Axelent", 2012-07-23

Andreas, 2012-04-01
Rundare läder än Omega maple, stabil, billig och bra.

Anna, 2012-03-07
Min sambo är mycket nöjd med köerna även så hans vänner som nu kan spela tillsammans igen. Snygg svart design och man har perfekt grepp om kön. Sambon och vännerna är mycket nöjda av denna kö.
Ola, 2011-08-29

Mikael, 2011-06-21

Bernhard, 2010-09-22
Snygg och stabil kö. Perfekt till mitt hobby-bord hemma.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

I lager 549 kr

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

449 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

Endelskö Standard 2 Sort endelsko-standard-2-sort-1

Endelskö Standard 2 Sort

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(1)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

I lager 995 kr

9ball-1

9ball

(0)

I lager 249 kr

 
Call Of Duty Flasköppnare Infinite Warfare call-of-duty-flaskoppnare-infinite-warfare-1

Call Of Duty Flasköppnare Infinite Warfare

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

EFC Affisch Squad 34 everton-affisch-squad-34-1

EFC Affisch Squad 34

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Headcover Heritage Rescue liverpool-headcover-heritage-rescue-1

LFC Headcover Heritage Rescue

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

Minions Fleecefilt Washing Line minions-fleecefilt-washing-line-1

Minions Fleecefilt Washing Line

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

LFC årsbok 2013 liverpool-arsbok-2013-1

LFC årsbok 2013

(0)

I lager 69 kr (149 kr)