Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Lucky L4

579 kr
12 mån räntefritt 48 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20104
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Lucky L4

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm läder (L13)
Köben: Polykarbonat
Vikt: 19 oz
Skaft: Hard Rock Maple
Koppling: 3/8x10
Grepp: Wood
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Hpney Stain
Övrigt: 10 tum Pro Taper

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Lucky L4.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

 
Wonder Woman IPhone 5 Skal Logo wonder-woman-iphone-5-skal-logo-1

Wonder Woman IPhone 5 Skal Logo

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

Fantastic Beasts Nyckelring Newt Scamander fantastic-beasts-nyckelring-newt-scamander-1

Fantastic Beasts Nyckelring Newt Scamander

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Star Trek Mugg Boldly star-trek-mugg-boldly-1

Star Trek Mugg Boldly

(2)

I lager 69 kr (99 kr)