Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Lucky L4

579 kr
12 mån räntefritt 48 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20104
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Lucky L4

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm läder (L13)
Köben: Polykarbonat
Vikt: 19 oz
Skaft: Hard Rock Maple
Koppling: 3/8x10
Grepp: Wood
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Hpney Stain
Övrigt: 10 tum Pro Taper

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Lucky L4.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

I lager 995 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

I lager 799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(2)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

Från: 749 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

mcdermott-koset-deluxe-1

McDermott Köset Deluxe

(0)

I lager 995 kr

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

I lager 449 kr

Kruger Platinum 51P kruger-platinum-51p-1

Kruger Platinum 51P

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

I lager 799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Endelskö Standard endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(27)

I lager 129 kr (199 kr)

 
AFC Dekal Iphone 5/5S arsenal-dekal-iphone-55s-1

AFC Dekal Iphone 5/5S

(1)

I lager 99 kr (129 kr)

LFC Bildoft Henderson liverpool-bildoft-henderson-1

LFC Bildoft Henderson

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

NUFC Dekal Xbox One Controller newcastle-united-dekal-xbox-one-controller-1

NUFC Dekal Xbox One Controller

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

New York Knicks Inramad Bild Logo new-york-knicks-inramad-bild-logo-1

New York Knicks Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

LFC Keps Leather Patch liverpool-keps-leather-patch-1

LFC Keps Leather Patch

(0)

I lager 119 kr (199 kr)