Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Lucky Lucky L09

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16970
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Lucky
Garanti: 36 mån

Lucky L09

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm Premium läder (L13)
Köben: Polykarbonat
Vikt: 19 oz
Skaft: Hard Rock Maple
Koppling: 3/8x10
Grepp: Genuin Black Irish Linen Wrap
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Hard Rock Maple
Övrigt: 10 tum Pro Taper

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Lucky Lucky L09.

Omdömen och betyg

Ulf Kenneth, 2017-09-20

Dennis, 2016-02-15

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 299 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

 
Paris St Germain SoccerStarz Pastore paris-st-germain-soccerstarz-pastore-1

Paris St Germain SoccerStarz Pastore

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson west-bromwich-albion-soccerstarz-olsson-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Big Bang Theory Mugg Bazinga Purple big-bang-theory-mugg-bazinga-purple-1

Big Bang Theory Mugg Bazinga Purple

(1)

I lager 69 kr (79 kr)

FCB SoccerStarz Toon Iniesta barcelona-soccerstarz-toon-iniesta-1

FCB SoccerStarz Toon Iniesta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

WHUFC Nyckelring Crest west-ham-united-nyckelring-crest-1

WHUFC Nyckelring Crest

(2)

I lager 19 kr (99 kr)