Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Dufferin Maple Jump

749 kr
12 mån räntefritt 62 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17006
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Dufferin Maple Jump

Längd: ca 105cm
Köläder: High Density Bakelite Tip
Vikt: 10 oz
Skaft: Birds Eye Maple
Koppling: Accu-loc Black Implex
Grepp: Ingen linda
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Brunt trä med mönster
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Dufferin Maple Jump.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

 
FCB Whiskeyglas Text 2-Pack barcelona-whiskeyglas-text-2-pack-1

FCB Whiskeyglas Text 2-Pack

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Rangers Mugg Wordmark rangers-mugg-wordmark-1

Rangers Mugg Wordmark

(1)

I lager 59 kr (99 kr)

Swansea City SoccerStarz Laudrup swansea-city-soccerstarz-laudrup-1

Swansea City SoccerStarz Laudrup

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit harry-potter-mugg-gryffindor-crest-vit-1

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit

(5)

I lager 95 kr (119 kr)

Fight Club Mugg Spray fight-club-mugg-spray-1

Fight Club Mugg Spray

(0)

I lager 36 kr (119 kr)