Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Dufferin Maple Jump

749 kr
12 mån räntefritt 62 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17006
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Dufferin Maple Jump

Längd: ca 105cm
Köläder: High Density Bakelite Tip
Vikt: 10 oz
Skaft: Birds Eye Maple
Koppling: Accu-loc Black Implex
Grepp: Ingen linda
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Brunt trä med mönster
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Dufferin Maple Jump.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

 
The Dark Knight Mugg Joker Face the-dark-knight-mugg-joker-face-1

The Dark Knight Mugg Joker Face

(2)

I lager 69 kr (99 kr)

Sverige Broderat Märke Flagga sverige-broderat-marke-flagga-1

Sverige Broderat Märke Flagga

(4)

I lager 35 kr (39 kr)

LFC Piké Classic Röd LFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic Röd liverpool-pike-classic-rod-1

LFC Piké Classic Röd

(1)

I lager 299 kr (439 kr)

everton-olglas-colour-crest-1

EFC Ölglas Colour Crest

(3)

I lager Från: 139 kr

NUFC Headcover Heritage Driver newcastle-headcover-heritage-driver-1

NUFC Headcover Heritage Driver

(0)

I lager 200 kr (399 kr)