Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Dufferin 511

995 kr
12 mån räntefritt 83 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 17517
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Dufferin 511

Längd: 58 tum (ca 148cm)
Köläder: 13mm "Tiger Everest"
Köben: American XTC hi-tech
Vikt: 19 oz
Skaft: Lönnskaft ( Selected North American hard White Maple)
Koppling: Uni-Loc JL Koppling
Grepp: Lackerat nylongrepp
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Lönn
Övrigt: Justerbart viktsystem

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Dufferin 511.

Omdömen och betyg

Jesse Martin, 2016-03-03
Funkar bra att spela med, men lacken på Kön släpper å den ser ut som 7 svåra år :(
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

 
AFC Large Pack arsenal-large-pack-1

AFC Large Pack

(2)

I lager 699 kr (699 kr)

Sheffield United Kalender 2013 Sheffield United Kalender 2013 sheffield-united-kalender-2013-1

Sheffield United Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

MUFC Bild Squad 40 X 30 manchester-united-bild-squad-40-x-30-1

MUFC Bild Squad 40 X 30

(1)

I lager 84 kr (279 kr)

NUFC Universal Dekal newcastle-united-universal-dekal-1

NUFC Universal Dekal

(1)

I lager Från: 15 kr (49 kr)

FCB Dekal Iphone 6 barcelona-dekal-iphone-6-1

FCB Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)