Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Dufferin 511

995 kr
12 mån räntefritt 83 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 17517
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Dufferin 511

Längd: 58 tum (ca 148cm)
Köläder: 13mm "Tiger Everest"
Köben: American XTC hi-tech
Vikt: 19 oz
Skaft: Lönnskaft ( Selected North American hard White Maple)
Koppling: Uni-Loc JL Koppling
Grepp: Lackerat nylongrepp
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Lönn
Övrigt: Justerbart viktsystem

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Dufferin 511.

Omdömen och betyg

Jesse Martin, 2016-03-03
Funkar bra att spela med, men lacken på Kön släpper å den ser ut som 7 svåra år :(
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

 
LFC Large Pack liverpool-large-pack-1

LFC Large Pack

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

RMCF Slips Diamond real-madrid-slips-diamond-1

RMCF Slips Diamond

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Rangers Ölglas Högt rangers-olglas-hogt-1

Rangers Ölglas Högt

(1)

I lager 39 kr (129 kr)

Sverige Sporttröja Sweden Gul Sverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden Gul sverige-sporttroja-sweden-gul-1

Sverige Sporttröja Sweden Gul

(0)

I lager 269 kr (299 kr)

DC Comics Knappar Logos 6-pack dc-comics-knappar-logos-6-pack-1

DC Comics Knappar Logos 6-pack

(0)

I lager 15 kr (49 kr)