Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Rolling Lay Flat 6

5 495 kr
12 mån räntefritt 458 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 19234
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Rolling Lay Flat 6

183 x 103 x 80 cm
Justerbara fötter
Ingen montering behövs
2 st köer (122 cm) och bollar (48 mm) ingår
Endast 18 cm hög ihopfällt
Inbyggda hjul för enkel transport

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Rolling Lay Flat 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

Beställningsvara 4 495 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
Aston Villa Bäddset aston-villa-baddset-1

Aston Villa Bäddset

(1)

I lager 434 kr (579 kr)

Disney Princess Färgläggningsaffischer disney-princess-farglaggningsaffischer-1

Disney Princess Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

MCFC Fodral Surfplatta manchester-city-fodral-surfplatta-1

MCFC Fodral Surfplatta

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

LFC Skrivbordskalender 2017 liverpool-skrivbordskalender-2017-1

LFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Aston Villa Affisch Squad 110 aston-villa-affisch-squad-110-1

Aston Villa Affisch Squad 110

(0)

I lager 30 kr (99 kr)