Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Rolling Lay Flat 6

5 495 kr
12 mån räntefritt 458 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19234
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Övrigt: 183 x 103 x 80 cm

Rolling Lay Flat 6

Justerbara fötter
Ingen montering behövs
2 st köer (122 cm) och bollar (48 mm) ingår
Endast 18 cm hög ihopfällt
Inbyggda hjul för enkel transport

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Rolling Lay Flat 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

Beställningsvara 4 995 kr (6 995 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
WHUFC Dekal Iphone 4/4S WHUFC Dekal Iphone 4/4S west-ham-united-dekal-iphone-44s-1

WHUFC Dekal Iphone 4/4S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Avengers Mössa Turn Up Ungdom Avengers Mössa Turn Up Ungdom avengers-mossa-turn-up-ungdom-1

Avengers Mössa Turn Up Ungdom

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

Arrow Mugg Shoot For Justice arrow-mugg-shoot-for-justice-1

Arrow Mugg Shoot For Justice

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

X-Men Armband x-men-armband-1

X-Men Armband

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Sverige Vikingahjälm sverige-vikingahjaalm-1

Sverige Vikingahjälm

(1)

I lager 89 kr (99 kr)