Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbord Hobby BCE Clifton 4

2 495 kr
(2 995 kr)
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13296
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 137(L) x 69(B) x 79(H) cm
Vikt: 27 kg

Clifton 4

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter

Medföljer

2st köer 91 cm
Bollset 38 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge: ca 163 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar BCE Clifton 4.

Omdömen och betyg

Sven Göran Ronny, 2016-05-12

Royne Lars Göran, 2016-04-01

Conny, 2016-01-06
Stabilt och bra biljardbord för barnen och öven roligt flr oss vuxna.
Mats Johnny, 2014-01-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(4)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(1)

Beställningsvara 3 495 kr (3 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(3)

I lager 1 395 kr

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(0)

I lager 6 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

I lager 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)

Beställningsvara 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

 
Wolverine Pinn Retro wolverine-pinn-retro-1

Wolverine Pinn Retro

(2)

I lager 11 kr (19 kr)

LFC Iphone 4/4S Skal SAS liverpool-iphone-44s-skal-sas-1

LFC Iphone 4/4S Skal SAS

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Elvis Canvastryck Jailhouse Rock elvis-canvastryck-jailhouse-rock-1

Elvis Canvastryck Jailhouse Rock

(0)

I lager 144 kr (479 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

NUFC T-shirt Sport NUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt Sport newcastle-united-t-shirt-sport-1

NUFC T-shirt Sport

(2)

I lager 159 kr (199 kr)