Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby BCE Clifton 4

2 495 kr
(2 995 kr)
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13296
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 137(L) x 69(B) x 79(H) cm
Vikt: 27 kg

Clifton 4

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter

Medföljer

2st köer 91 cm
Bollset 38 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge: ca 163 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar BCE Clifton 4.

Omdömen och betyg

Lena, 2017-07-26

Sven Göran Ronny, 2016-05-12

Royne Lars Göran, 2016-04-01

Conny, 2016-01-06
Stabilt och bra biljardbord för barnen och öven roligt flr oss vuxna.
Mats Johnny, 2014-01-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
Ferrari IPhone 4/4S Skal Hårt ferrari-iphone-44s-skal-hart-1

Ferrari IPhone 4/4S Skal Hårt

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

Star Trek T-shirt Distressed Logo Star Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed LogoStar Trek T-shirt Distressed Logo star-trek-t-shirt-distressed-logo-1

Star Trek T-shirt Distressed Logo

(3)

I lager 118 kr (169 kr)

NUFC T-shirt White Crest NUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White Crest newcastle-united-t-shirt-white-crest-1

NUFC T-shirt White Crest

(3)

I lager 54 kr (179 kr)

LFC Dekal Samsung Galaxy S5 liverpool-dekal-samsung-galaxy-s5-1

LFC Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

Los Angeles Lakers Pinn Logo los-angeles-lakers-pinn-logo-1

Los Angeles Lakers Pinn Logo

(0)

I lager 11 kr (19 kr)