Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 220 produkter
Biljardkratta Exclusive + Huvud
Beställningsvara
biljardkratta-exclusive--huvud-1

Biljardkratta Exclusive + Huvud

(0)

Beställningsvara 399 kr

Maple A maple-a-1

Maple A

(3)

I lager 399 kr

Europool One europool-one-1

Europool One

(4)

I lager 299 kr

Enskild Biljardboll 51 Mm enskild-biljardboll-51-mm-1

Enskild Biljardboll 51 Mm

(0)

I lager 49 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7overdrag-omega-7-1

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 995 kr

 
Biljardbollar Standard biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(27)

I lager Från: 299 kr

Europool Blue Green 8 europool-blue-green-8-1

Europool Blue Green 8

(2)

I lager 1 795 kr

Montering Biljardbord Skiffer noimage

Montering Biljardbord Skiffer

(33)

I lager Från: 990 kr

Bollkorgar Vinyl bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(2)

I lager 299 kr

Enskild Biljardboll 57 Mm Enskild Biljardboll 57 Mmenskild-biljardboll-57-mm-1

Enskild Biljardboll 57 Mm

(34)

I lager 59 kr

 
Maple Brown Maple Brownmaple-brown-1

Maple Brown

(11)

I lager 299 kr

Köboll Standard koboll-standard-1

Köboll Standard

(13)

I lager Från: 59 kr

Play Kit Classic Svart Play Kit Classic Svartplay-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(1)

I lager 3 495 kr

Clubline 102
4-6 veckor
clubline-102-1

Clubline 102

(2)

Beställningsvara 249 kr

Biljardlampa Elegance 3 Silver biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(3)

I lager 1 795 kr

 
Triangel Plast 48mm Triangel Plast 48mmtriangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(2)

I lager 79 kr

Biljardlampa Elegance 3 Svart
Ring för levtid
biljardlampa-elegance-3-svart-1

Biljardlampa Elegance 3 Svart

(1)

Beställningsvara 1 795 kr

Aramith Gula Och Röda - Enskild Boll Aramith Gula Och Röda - Enskild Bollaramith-gula-och-roda---enskild-boll-1

Aramith Gula Och Röda - Enskild Boll

(0)

I lager 49 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snookerclassic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(25)

I lager Från: 299 kr

Köboll Tournament Champion koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

 
Pro 27 Pro 27pro-27-1

Pro 27

(14)

I lager 449 kr

Europool English Green 8 europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(1)

I lager 1 795 kr

Europool Black 8 europool-black-8-1

Europool Black 8

(0)

I lager 1 795 kr

Startpack Bas startpack-bas-1

Startpack Bas

(25)

I lager 1 495 kr

Europool Champion Blue 8 europool-champion-blue-8-1

Europool Champion Blue 8

(1)

I lager 1 795 kr

 
Europool Bordsskydd europool-bordsskydd-1

Europool Bordsskydd

(0)

I lager Från: 799 kr

Europool Spraylim Till Biljarddukar europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(3)

I lager 179 kr

Mark Selby Paket Mark Selby Paketmark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(5)

499 kr

Mark Black mark-black-1

Mark Black

(2)

I lager 349 kr

Bce Classic Ash bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(1)

I lager 399 kr

 
Ronnie Ash ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

I lager 779 kr

SF44 sf44-1

SF44

(0)

I lager 349 kr

Mark Selby Signature 150 mark-selby-signature-150-1

Mark Selby Signature 150

(1)

I lager 349 kr

Classic SF4-1 Classic SF4-1classic-sf4-1-1

Classic SF4-1

(0)

I lager 349 kr

BCE Sports Ash bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(1)

I lager 399 kr

 
FR1 fr1-1

FR1

(0)

I lager 399 kr

BCE Junior bce-junior-1

BCE Junior

(2)

499 kr

Europool Yellow Green 8 europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(7)

I lager 1 795 kr

Biljardlampa Elegance 3 Grön
Ring för levtid
biljardlampa-elegance-3-gron-1

Biljardlampa Elegance 3 Grön

(2)

Beställningsvara 1 795 kr

Moderno 1 Moderno 1 Moderno 1moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

 
Sight Right 3 Sight Right 3sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

Grand Master 100 Grand Master 100grand-master-100-1

Grand Master 100

(0)

1 495 kr

Kratthuvud Mässing kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(7)

I lager 69 kr

BCE Grandmaster 600 BCE Grandmaster 600bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

Mark Selby Signature 200 Mark Selby Signature 200mark-selby-signature-200-1

Mark Selby Signature 200

(0)

I lager 499 kr

 
ER-60 ER-60er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

Selby Shockwave 6 Selby Shockwave 6selby-shockwave-6-1

Selby Shockwave 6

(0)

I lager 449 kr

Ronnie 3-7 Ronnie 3-7ronnie-3-7-1

Ronnie 3-7

(0)

I lager 2 995 kr

Classic SF6 Classic SF6classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

449 kr

FAST TRACK FAST TRACKfast-track-1

FAST TRACK

(3)

I lager 1 299 kr

 
 
Visar 1-50 av 220 produkter