Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerbord Riley Club Black

64 900 kr
12 mån räntefritt 5408 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Best 12 veckor
Artikelnr: 14441
Kategori: Snookerbord
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
8 fot: 510 kg
9 fot: 600 kg
10 fot: 720 kg
12 fot: 1100 kg

Club Black

Riley Club är den nya generationen snookerbord som passar i alla miljöer. Riley har med sitt öga för detaljer lyckats skapa ett kvalitetsbord till ett attraktivt pris.

Tillverkat av utvalt hårdträ.
7 tums solida svarvade ben
CAT1 - Professionella kvalitets gummivallar
Bollkorgar i äkta läder för att säkerställa maximal hållbarhet.
45 mm skifferskiva (5 delar från samma ursprungliga skiva).
Rileys unika nivåsystem gör det lätt att få den rätta balansen och behåller den länge.
West of England Strachan 6811 - Den traditionella duken som är ett måste på ett bra snookerbord.
Toppvallarna är gjorda med 100 år av erfaranhet. Förmodligen de bästa i världen.
Tillverkat i England.

Komplett med tillbehörpacket, som innehåller: triangel, resultattavla, köställ (6 köer), 4 endelsköer, lönnkratta, mässingshuvud och mässingsspindel, 9" Borste och kritor.

Snookerbord innehåller fler produkter som liknar Riley Club Black.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 6 995 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(1)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
Harry Potter Tom Dolders Dagbok harry-potter-tom-dolders-dagbok-1

Harry Potter Tom Dolders Dagbok

(0)

I lager 796 kr (995 kr)

Justin Bieber Armband I Heart justin-bieber-armband-i-heart-1

Justin Bieber Armband I Heart

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Pastore paris-st-germain-soccerstarz-pastore-1

Paris St Germain SoccerStarz Pastore

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Star Wars Gelpennor Rogue One star-wars-gelpennor-rogue-one-1

Star Wars Gelpennor Rogue One

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

MUFC SoccerStarz Scholes MUFC SoccerStarz Scholes manchester-united--soccerstarzscholes-1

MUFC SoccerStarz Scholes

(0)

I lager 29 kr (49 kr)