Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Övriga Spel Boxningsmaskin Multiplayer

39 900 kr
12 mån räntefritt 3325 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21586
Kategori: Övriga Spel
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån
Höjd: 215 cm
Bredd: 70 cm
Djup: 110 cm
Vikt: 116 kg

Boxningsmaskin Multiplayer

Toppmodellen från Pro Games Multiplayer. Spela upp till 6 personer samtidigt. Funktionell och modern.

Specifikation:
Välj basfärg: Vit, gul, röd, svart eller blå.
Information om styrka av påverkan i dussintals röstkommentarer (engelska)
Mätning av styrka, hastighet och reflexer
Pålitlig elektronik
Elektroniskt självdiagnostiskt system
Ställ in kraften av påverkan
Programmerbart elektroniskt myntsystem
Elektronisk räknare
Europeiskt CE-certifikat
Spela upp till 6 personer samtidigt.

Förpackningens dimensioner liknar de angivna dimensionerna för enheten.

Övriga Spel innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Boxningsmaskin Multiplayer.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

boxningsmaskin-champion-1

Boxningsmaskin Champion

(0)

I lager 29 900 kr

Stern Pinball WWE Pro stern-pinball-wwe-1

Stern Pinball WWE Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

Stern Pinball Metallica Pro stern-pinball-metallica-pro-1

Stern Pinball Metallica Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

Stern Pinball Star Trek Pro stern-pinball-star-trek-pro-1

Stern Pinball Star Trek Pro

(0)

Beställningsvara Från: 69 000 kr

Stern Pinbal Mustang Pro stern-pinbal-mustang-pro-1

Stern Pinbal Mustang Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

Stern Pinball Walking Dead Pro stern-pinball-walking-dead-pro-1

Stern Pinball Walking Dead Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

Stern Pinball KISS Pro stern-pinball-kiss-pro-1

Stern Pinball KISS Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

Stern Pinball Game Of Thrones Pro stern-pinball-game-of-thrones-pro-1

Stern Pinball Game Of Thrones Pro

(0)

Beställningsvara 69 000 kr

 
FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch barcelona-iphonefodral-4-4s-silk-touch-1

FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch

(0)

I lager 99 kr (169 kr)

Batman Halsduk Logos batman-halsduk-logos-1

Batman Halsduk Logos

(0)

I lager 115 kr (229 kr)

LFC Fotboll Sprint liverpool-fotboll-sprint-1

LFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

Celtic Silikonarmband celtic--silicone-wristband-1

Celtic Silikonarmband

(1)

I lager 9 kr (59 kr)

LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom liverpool-junior-ryggsack-fade-ungdom-1

LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)