Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Bex Sport Kubb Svensk Ek

1 999 kr
12 mån räntefritt 167 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2095
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Kubb Svensk Ek

Ett spel producerat i en begränsad upplaga i södra Sverige. Tillverkat av svensk ek skyddad med paraffinolja för lång hållbarhet.

Innehåller
- 1 Kung, 30x9x9 cm
- 6 Pinnar, 30x4,5 cm
- 10 Knekt, 15x7x7 cm
- 4 Markörer
- 1 Förvaringskorg
- Svensk regelbok och instruktioner

Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Kubb Svensk Ek.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(3)

I lager 199 kr

Bowlix bowlix-1

Bowlix

(0)

499 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

Kubb Family Röd kubb-family-rod-1

Kubb Family Röd

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Krocket Super De Luxe Krocket Super De Luxe krocket-super-de-luxe-1

Krocket Super De Luxe

(0)

I lager 3 999 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

Beställningsvara 990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(2)

I lager 499 kr

Förvaringspåse Kubb Original Grön forvaringspase-kubb-original-gron-1

Förvaringspåse Kubb Original Grön

(0)

I lager 99 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

I lager 1 399 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

LFC T-shirt Och Jeans liverpool-t-shirt-och-jeans-1

LFC T-shirt Och Jeans

(2)

I lager 299 kr (429 kr)

Dallas Cowboys Halsduk Fade dallas-cowboys-halsduk-fade-1

Dallas Cowboys Halsduk Fade

(0)

I lager 90 kr (179 kr)

LFC Tofflor Moving Crest liverpool-tofflor-moving-crest-1

LFC Tofflor Moving Crest

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

ACM Ölglas Högt milan-olglas-glass-2

ACM Ölglas Högt

(0)

I lager 99 kr (129 kr)