Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kendama Krom Kendama Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

99 kr
(299 kr)
12 mån räntefritt 8 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 18699
Kategori: Kendama
Varumärke: Krom Kendama
Garanti:

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

OBS! Endast ken. Tama(boll) och snöre medföljer ej!

Endast ken
Rödek
16 cm

Kendama innehåller fler produkter som liknar Krom Kendama Krom Deluxe V2 Red Oak Ken.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 Gem krom-deluxe-v3-gem-1

Krom Deluxe V3 Gem

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 Quad Split krom-deluxe-v3-quad-split-1

Krom Deluxe V3 Quad Split

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Mimoe Geometrix mimoe-geometrix-1

Mimoe Geometrix

(0)

99 kr (299 kr)

Krom Animals krom-animals-1

Krom Animals

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Deluxe V3 Mahogany deluxe-v3-mahogany-1

Deluxe V3 Mahogany

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Mimoe Elephant mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom 5-hole Rubber krom-5-hole-rubber-1

Krom 5-hole Rubber

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

Krom Noia 2 krom-noia-2-1

Krom Noia 2

(0)

99 kr (249 kr)

Sunrise Performer XL sunrise-performer-xl-1

Sunrise Performer XL

(0)

99 kr (249 kr)

Krom Viking Natural krom-viking-natural-1

Krom Viking Natural

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Small krom-small-1

Krom Small

(1)

99 kr (129 kr)

Krom Party Pelle krom-party-pelle-1

Krom Party Pelle

(1)

99 kr (249 kr)

Krom Spil Kendama Alti Alti krom-spil-kendama-alti-alti-1

Krom Spil Kendama Alti Alti

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Jumbo Pill jumbo-pill-1

Jumbo Pill

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Kendama USA V4 Pro kendama-usa-v4-pro-1

Kendama USA V4 Pro

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Ozora Dragon ozora-dragon-1

Ozora Dragon

(0)

99 kr (249 kr)

 
LFC Affisch Sturridge 74 liverpool-affisch-sturridge-74-1

LFC Affisch Sturridge 74

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

Jack Daniels Mössa Logo Svart jack-daniels-mossa-logo-svart-1

Jack Daniels Mössa Logo Svart

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

Queens Park Rangers SoccerStarz Redknapp queens-park-rangers-soccerstarz-redknapp-1

Queens Park Rangers SoccerStarz Redknapp

(0)

I lager 29 kr (49 kr)