Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Minibord

995 kr
12 mån räntefritt 83 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21889
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 125x75x71 cm
Ihopfälld: -
Vikt: - kg

Minibord

Ett lätthanterligt bord som är färdigmonterat och ger dig garantier för att du kommer att få en snabb start med ditt spel.

Spelyta: Spånskiva 12 mm
Beläggning: Limegrön
Ram: Ja
Transporthjul: -
Benkonstruktion: Stål

12 mm fiberskiva
Inomhusbord
Nät och stolpar medföljer
Metallram
Högkvalitativt stål i underredet

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Minibord.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 2 495 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

199 kr

Midi Neon Grön midi-neon-gron-1

Midi Neon Grön

(0)

I lager 1 595 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(0)

I lager 2 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

 
LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial liverpool-iphone-55s-skal-hart-gerrard-testimonial-1

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

LFC T-shirt Gerrard Liverbird LFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard Liverbird liverpool-t-shirt-gerrard-liverbird-1

LFC T-shirt Gerrard Liverbird

(4)

I lager 224 kr (299 kr)

Batman Flasköppnare Joker batman-flaskoppnare-joker-1

Batman Flasköppnare Joker

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

Superman Flasköppnare Logo superman-flaskoppnare-logo-1

Superman Flasköppnare Logo

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

DC Comics Tatueringar Justice League dc-comics-tatueringar-justice-league-1

DC Comics Tatueringar Justice League

(0)

I lager 20 kr (39 kr)