Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-100 av 107 produkter
Nexeo X90 nexeo-x90-1

Nexeo X90

(1)

I lager 499 kr

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(2)

I lager 99 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

I lager 229 kr

Stomme Carbonado 190 stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

 
Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(16)

69 kr

 
Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

Beställningsvara 4 795 kr

Seasons Flow Spin seasons-flow-spin-1

Seasons Flow Spin

(0)

199 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

 
Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

349 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

249 kr

 
t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3-swift-1

T3 SWIFT

(0)

I lager 16 900 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Racketfodral Racketfodral racketfodral-1

Racketfodral

(2)

79 kr (129 kr)

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

 
Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 3 495 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

Rengöring Bordtennisbord 200 Ml rengoring-bordtennisbord-200-ml-1

Rengöring Bordtennisbord 200 Ml

(1)

99 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager 299 kr

 
Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

399 kr

t3b-racketset-3-pack-1

T3B Racketset 3-pack

(0)

I lager 1 290 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

79 kr

 
t3b-racketset-3-pack-mini-1

T3B Racketset 3-pack Mini

(0)

I lager 1 490 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Midi Neon Grön midi-neon-gron-1

Midi Neon Grön

(1)

I lager 1 795 kr

 
Elite Orange elite-orange-1

Elite Orange

(0)

79 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

 
Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

299 kr

Vaporizer vaporizer-1

Vaporizer

(0)

799 kr

Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(15)

449 kr

 
 
Visar 51-100 av 107 produkter