:popularitet Bordtennis

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:popularitet

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-96 av 96 produkter
Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

 
t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

 
Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

t3b-racketset-3-pack-1

T3B Racketset 3-pack

(0)

I lager 1 290 kr

t3-swift-1

T3 SWIFT

(0)

I lager 16 900 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

 
t3b-racketset-3-pack-mini-1

T3B Racketset 3-pack Mini

(0)

I lager 1 490 kr

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 3 495 kr

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(1)

I lager 3 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

 
t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager Från: 299 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(29)

I lager 299 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

 
Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(3)

Beställningsvara 599 kr

Rengöring Bordtennisbord 200 Ml rengoring-bordtennisbord-200-ml-1

Rengöring Bordtennisbord 200 Ml

(1)

99 kr

4-6 veckor
Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

Beställningsvara 4 795 kr

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(11)

149 kr

Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

399 kr

 
Medium TT
3-8 veckor
Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

Beställningsvara 1 995 kr (2 494 kr)

Info & Val
t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

4-6 veckor
Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

 
Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(4)

129 kr (149 kr)

Elite Orange elite-orange-1

Elite Orange

(0)

79 kr

4-6 veckor
Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

Beställningsvara 8 795 kr

Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

349 kr

Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(16)

249 kr

 
Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

149 kr

Seasons Flow Spin seasons-flow-spin-1

Seasons Flow Spin

(0)

199 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

479 kr

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(2)

99 kr

Flow Spin Outdoor flow-spin-outdoor-1

Flow Spin Outdoor

(1)

179 kr

 
 
Visar 51-96 av 96 produkter