Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardstartpaket Licensierad Produkt Startpack Bas

995 kr
12 mån räntefritt 83 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15987
Kategori: Biljardstartpaket
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Startpack Bas

Ett basset med allt du behöver för att komma igång med spelet på ditt nya bord.

Innehåll:
1 x Biljardbollar 57 mm (Spots & Stripe)
1 x 1 st plasttriangel (15 bollar)
2 x Tvådelade biljardköer (145-147 cm långa)
1 x Krita (4-pack)
1 x Borste

OBS Design kan variera.

Biljardstartpaket innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Startpack Bas.

Omdömen och betyg

Karl Lennart Morgan, 2017-09-08

Lions Klubb Färgestaden, 2017-01-22

Hovsta Frikyrkoförsamling Ungdom, 2016-12-19

Robert Rune, 2016-12-19

Jari Pekka Tapani, 2016-10-13

Emil Carl-Oskar, 2016-02-20

Jonas Daniel, 2016-01-22

Peab Skolan AB, 2015-12-15

Sågknorren, 2015-06-27

Solrosen HVB Boende Hällefors Kommun, 2015-05-07

Fredrik Joakim, 2015-02-18

Oxbacksskolan - Högstadium, 2015-02-08

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

black-manic-1

Black Manic

(0)

I lager 3 995 kr

Play Kit Signature Svart play-kit-signature-svart-1

Play Kit Signature Svart

(2)

Beställningsvara 3 995 kr

Thor School Thor School thor-school-1

Thor School

(14)

Beställningsvara 1 495 kr (1 695 kr)

Snookerpaket snookerpaket-1

Snookerpaket

(0)

I lager 1 495 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(1)

Beställningsvara Från: 3 695 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(0)

I lager 1 995 kr

thor-premium-1

Thor Premium

(0)

Beställningsvara 2 695 kr

Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

Beställningsvara 3 995 kr

 
Thor Nyckelring Face thor-nyckelring-face-1

Thor Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Gas Monkey Garage IPhone 6 Skal Hårt gas-monkey-garage-iphone-6-skal-hart-1

Gas Monkey Garage IPhone 6 Skal Hårt

(0)

I lager 85 kr (169 kr)

LFC T-shirt Tobi Grå LFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi Grå liverpool-t-shirt-tobi-gra-1

LFC T-shirt Tobi Grå

(1)

I lager 314 kr (419 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura paris-st-germain-soccerstarz-lucas-moura-1

Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Simpsons Knappar Homer 6-pack simpsons-knappar-homer-6-pack-1

Simpsons Knappar Homer 6-pack

(0)

I lager 25 kr (49 kr)