Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Mcdermott Tvådelskö Mcdermott G201

2 495 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Beställningsvara
Artikelnr: 16973
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Mcdermott
Garanti: Livstid för köer över 1000 kr annars 3 år

Tvådelskö Mcdermott G201

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm läder (L13)
Köben: Juma
Vikt: 19 oz
Skaft: G-Core
Koppling: 3/6x10
Grepp: Genuine Irish Linen
Bumper: Standard Gummi Bumper
Handtag: Birdeseye lönn
Övrigt: 12 tum Pro

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Mcdermott Tvådelskö Mcdermott G201.

Omdömen och betyg

Veikko Kalevi, 2017-05-10
Det bästa kö som jag har haft, kan rekommendera....
Per, 2016-07-05

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

McDermott G311 mcdermott-g311-1

McDermott G311

(0)

I lager 2 995 kr

McDermott Köset Deluxe mcdermott-koset-deluxe-1

McDermott Köset Deluxe

(0)

I lager 995 kr

McDermott G203 mcdermott-g203-1

McDermott G203

(0)

I lager 3 495 kr

McDermott G224 mcdermott-g224-1

McDermott G224

(0)

I lager 4 495 kr

McDermott G704 mcdermott-g704-1

McDermott G704

(0)

I lager 9 995 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

 
CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

Sheffield United Kalender 2013 Sheffield United Kalender 2013 sheffield-united-kalender-2013-1

Sheffield United Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Guinness T-shirt Big Logo Guinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big Logo guinness-t-shirt-big-logo-1

Guinness T-shirt Big Logo

(0)

I lager 179 kr (299 kr)

Harry Potter Trollstavspenna Severus Snape harry-potter-trollstavspenna-severus-snape-1

Harry Potter Trollstavspenna Severus Snape

(1)

I lager 71 kr (119 kr)

liverpool-olglas-hogt-wordmark-1

LFC Ölglas Högt Wordmark

(17)

I lager Från: 129 kr