Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Star Sprängkö Star S02

1 495 kr
12 mån räntefritt 125 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16971
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Star
Garanti: 36 mån

Sprängkö Star S02

Längd: 58 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm läder (L13)
Köben: Svart kolfiber
Vikt: 21 oz
Skaft: Blue Spot
Koppling: Plan träyta. 3/8x10
Grepp: Irish linen
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Lönn
Övrigt: 10 tum Pro Taper

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Star Sprängkö Star S02.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 299 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

 
Harry Potter Mugg Hogwarts Crest Black noimage

Harry Potter Mugg Hogwarts Crest Black

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Big Bang Theory T-shirt Girl Power Dam Big Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power DamBig Bang Theory T-shirt Girl Power Dam big-bang-theory-t-shirt-girl-power-dam-1

Big Bang Theory T-shirt Girl Power Dam

(2)

I lager 139 kr (199 kr)

Tottenham Barset Wordmark tottenham-barset-wordmark-1

Tottenham Barset Wordmark

(1)

I lager 104 kr (149 kr)

Harry Potter Trollstav Harry harry-potter-trollstav-harry-1

Harry Potter Trollstav Harry

(22)

I lager 399 kr (449 kr)

Iron Man Miniaffisch Cover M94 iron-man-miniaffisch-cover-1

Iron Man Miniaffisch Cover M94

(0)

I lager 24 kr (79 kr)