Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Star Sprängkö Star S02

1 495 kr
12 mån räntefritt 125 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Beställningsvara
Artikelnr: 16971
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Star
Garanti: 36 mån

Sprängkö Star S02

Längd: 58 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm läder (L13)
Köben: Svart kolfiber
Vikt: 21 oz
Skaft: Blue Spot
Koppling: Plan träyta. 3/8x10
Grepp: Irish linen
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Lönn
Övrigt: 10 tum Pro Taper

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Star Sprängkö Star S02.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

449 kr

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

449 kr

endelsko-brass-1

Endelskö Brass

(6)

Från: 129 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 399 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

 
Batman T-shirt Wrong Number Svart Batman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number Svart batman-t-shirt-wrong-number-svart-1

Batman T-shirt Wrong Number Svart

(3)

I lager 100 kr (199 kr)

MUFC SoccerStarz Januzaj manchester-united-soccerstarz-januzaj-1

MUFC SoccerStarz Januzaj

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

Rangers Badlakan WB rangers-badlakan-wb-1

Rangers Badlakan WB

(0)

I lager 66 kr (219 kr)

THFC Skrivbordskalender 2015 tottenham-hotspur-skrivbordskalender-2015-1

THFC Skrivbordskalender 2015

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

FCB SoccerStarz Toon Valdes barcelona-soccerstarz-toon-valdes-1

FCB SoccerStarz Toon Valdes

(0)

I lager 15 kr (49 kr)