Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Mcdermott Mcdermott G704

9 995 kr
12 mån räntefritt 833 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21634
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Mcdermott
Garanti: Livstid för köer över 1000 kr annars 3 år

Mcdermott G704

Köläder: 12.75mm Kamui Black Soft
Köben: Ivorine III
Skaft: 29" Intimidator I-2
Krage: Stainless Steel
Koppling: Mcdermott Quick Release
Handtag: Tulipwood
Ring: Mässing
Lindning: Ödle-präglad, svart läder (top-grain)
Bumper: Black Rubber

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Mcdermott Mcdermott G704.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

McDermott G311 mcdermott-g311-1

McDermott G311

(0)

I lager 2 995 kr

McDermott Köset Deluxe mcdermott-koset-deluxe-1

McDermott Köset Deluxe

(0)

I lager 995 kr

McDermott G203 mcdermott-g203-1

McDermott G203

(0)

I lager 3 495 kr

McDermott G224 mcdermott-g224-1

McDermott G224

(0)

I lager 4 495 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sort endelsko-standard-2-sort-1

Endelskö Standard 2 Sort

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

 
West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans west-bromwich-albion-soccerstarz-dorrans-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Despicable Me Skrivset Minions despicable-me-skrivset-minions-1

Despicable Me Skrivset Minions

(0)

I lager 20 kr (39 kr)

Stella Artois Barhanduk stella-artois-barhanduk-1

Stella Artois Barhanduk

(0)

I lager 35 kr (69 kr)

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack manchester-haklappar-striped-2016-2-pack-1

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack

(0)

I lager 90 kr (179 kr)

Simpsons Knappar Homer 6-pack simpsons-knappar-homer-6-pack-1

Simpsons Knappar Homer 6-pack

(0)

I lager 25 kr (49 kr)