Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Mcdermott Mcdermott G704

9 995 kr
12 mån räntefritt 833 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21634
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Mcdermott
Garanti: Livstid för köer över 1000 kr annars 3 år

Mcdermott G704

Köläder: 12.75mm Kamui Black Soft
Köben: Ivorine III
Skaft: 29" Intimidator I-2
Krage: Stainless Steel
Koppling: Mcdermott Quick Release
Handtag: Tulipwood
Ring: Mässing
Lindning: Ödle-präglad, svart läder (top-grain)
Bumper: Black Rubber

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Mcdermott Mcdermott G704.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

McDermott G311 mcdermott-g311-1

McDermott G311

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

McDermott Köset Deluxe mcdermott-koset-deluxe-1

McDermott Köset Deluxe

(0)

995 kr

McDermott G203 mcdermott-g203-1

McDermott G203

(0)

I lager 3 495 kr

McDermott G224 mcdermott-g224-1

McDermott G224

(0)

I lager 4 495 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

 
MUFC SoccerStarz Hernandez (Chicharito) manchester-united-soccerstarz-hernandez-chicharito-1

MUFC SoccerStarz Hernandez (Chicharito)

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

NUFC T-shirt White Crest NUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White Crest newcastle-united-t-shirt-white-crest-1

NUFC T-shirt White Crest

(3)

I lager 54 kr (179 kr)

Miami Heat Affisch Logo A502 miami-heat-affisch-logo-1

Miami Heat Affisch Logo A502

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Mugg CHAMPIONS HT manchester-city-mugg-champions-ht-1

MCFC Mugg CHAMPIONS HT

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

ACM Barset milan-barset-1

ACM Barset

(0)

I lager 129 kr (149 kr)