Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Kruger 3

649 kr
12 mån räntefritt 54 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21582
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Kruger 3

Längd: 58 tum (ca 148cm)
Köläder: 13mm Brown
Vikt: -
Skaft: Lönnskaft Kanadensisk
Koppling: White Implex Joint
Grepp: Black Nylon Wrap
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: -
Övrigt: -

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Kruger 3.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

 
Big Bang Theory Mugg Sing Soft Kitty To Me big-bang-theory-mugg-sing-soft-kitty-to-me-1

Big Bang Theory Mugg Sing Soft Kitty To Me

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Miami Dolphins Mugg Big Crest miami-dolphins-mugg-big-crest-1

Miami Dolphins Mugg Big Crest

(1)

I lager 69 kr (79 kr)

Game Of Thrones Mugg Lannister game-of-thrones-mugg-lannister-1

Game Of Thrones Mugg Lannister

(1)

I lager 69 kr (119 kr)

LFC Husalv liverpool-husalv-1

LFC Husalv

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

LFC Matchtröja Borta 2015-16 LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16LFC Matchtröja Borta 2015-16 liverpool-matchtroja-borta-2015-16-1

LFC Matchtröja Borta 2015-16

(0)

I lager 399 kr (599 kr)