Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Gamesson Hartford Mahogany 7

21 800 kr
12 mån räntefritt 1817 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Bordtennisskiva (Mer info):
Montering biljardbord (Mer info):
Uppgradera duk 7 & 8 ft (Mer info):
Lagerstatus: 6-8 veckor
Leveranstid:
Artikelnr: 13250
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 198 x 99 cm
Vikt : 350 kg

Hartford Mahogany 7

Kraftig trästomme, 25 mm 3-delad skifferskiva, solitt trä med kraftig laminat på vallarna.
Hartford levereras med färdigklädda vallar.
Bollkorgar.
Grön duk

Grön duk är standard (Gamesson Original Grön). Vill man ha en annan färg så går det bra att uppgradera med hjälp av menyn till höger. Att notera är att man då själv (alt montören) måste byta ut duken på vallarna.

Levereras med
2 st köer, fenolbollset, krita och triangel.

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Gamesson Hartford Mahogany 7.

Omdömen och betyg

Charlotta, 2014-01-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(3)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val
Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
MCFC Body Winner 2-pack manchester-city-body-winner-2-pack-1

MCFC Body Winner 2-pack

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

Jackie Brown Mugg Teriyaki Donut jackie-brown-mugg-teriyaki-donut-1

Jackie Brown Mugg Teriyaki Donut

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MUFC Badlakan Established manchester-united-badlakan-established-1

MUFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

Family Guy Pinn Evil Monkey family-guy-pinn-evil-monkey-1

Family Guy Pinn Evil Monkey

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

LFC Bildoft Liverbird liverpool-bildoft-liverbird-1

LFC Bildoft Liverbird

(7)

I lager 29 kr (39 kr)