Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Gamesson Hartford Mahogany 7

21 800 kr
12 mån räntefritt 1817 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Bordtennisskiva (Mer info):
Montering biljardbord (Mer info):
Uppgradera duk 7 & 8 ft (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13250
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 198 x 99 cm
Vikt : 350 kg

Hartford Mahogany 7

Kraftig trästomme, 25 mm 3-delad skifferskiva, solitt trä med kraftig laminat på vallarna.
Hartford levereras med färdigklädda vallar.
Bollkorgar.
Grön duk

Grön duk är standard (Gamesson Original Grön). Vill man ha en annan färg så går det bra att uppgradera med hjälp av menyn till höger. Att notera är att man då själv (alt montören) måste byta ut duken på vallarna.

Levereras med
2 st köer, fenolbollset, krita och triangel.

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Gamesson Hartford Mahogany 7.

Omdömen och betyg

Charlotta, 2014-01-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

 
Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein fantastic-beasts-trollstavspenna-porpentina-goldstein-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Stella Artois Barmatta Wetstop stella-artois-barmatta-wetstop-1

Stella Artois Barmatta Wetstop

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi paris-st-germain-soccerstarz-lavezzi-1

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

FCB SoccerStarz Toon Messi barcelona-soccerstarz-toon-messi-1

FCB SoccerStarz Toon Messi

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

MCFC Body Winner 2-pack manchester-city-body-winner-2-pack-1

MCFC Body Winner 2-pack

(1)

I lager 199 kr (249 kr)