Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Matbordsskiva DPT Unique Hardwood Ek

34 995 kr
12 mån räntefritt 2916 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-4 veckor
Artikelnr: 17501
Kategori: Biljardbord med Matbordsskiva
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 210 x 118 x 80 cm
Spelyta: 183 x 91 cm
Vikt: 250 kg

Unique Hardwood Ek

Unique och matsalsbord är bordet för dig som öser det lilla extra. Bordet är handtillverkat av solid ek och ekfanér. Bra spelegenskaper med sin 19 mm skifferskiva.

MATBORDSSKIVA INGÅR!
19 mm skifferskiva
Grön vävd duk
En tvådelad matbordsskiva ingår

Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

Montering

Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek

Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,85 x 3,95 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,40 x 3,45 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord med Matbordsskiva innehåller fler produkter som liknar DPT Unique Hardwood Ek.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

I lager 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
 
Chicago Bulls Fidget Spinner chicago-bulls-fidget-spinner-1

Chicago Bulls Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

The Big Bang Theory Knappar 6-pack the-big-bang-theory-knappar-6-pack-1

The Big Bang Theory Knappar 6-pack

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Robocop Affisch 2014 Teaser A615 robocop-affisch-2014-teaser-1

Robocop Affisch 2014 Teaser A615

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

Disney Princess Färgläggningsaffischer disney-princess-farglaggningsaffischer-1

Disney Princess Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 30 kr (99 kr)