Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Legacy Classic Bardisk Port

12 995 kr
(14 995 kr)
12 mån räntefritt 1083 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20082
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Övrigt: 152 cm

Classic Bardisk Port

Bardisk i legacys Classic-serie. Denna 60 tums bar har ett låsbart spritskåp, vinkylare (ingår ej) och flyttbara hyllplan.

Bredd: 152 cm
Djup: 70 cm
Höjd: 107 cm


Denna produkt har finishen Port och kombiernas med fördel med andra produkter med samma finish från Legacy. Det går även att beställa ett prov. Detta gör du genom att skicka din adress och vilken finish du är intresserad av till info@spelbord.se

Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Legacy Classic Bardisk Port.

Omdömen och betyg

Leif Harley, 2018-05-20

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 6 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

I lager 1 295 kr

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Bardisk Le Bistro Brut bardisk-le-bistro-brut-1

Bardisk Le Bistro Brut

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 21 995 kr (24 995 kr)

barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 495 kr

barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 1 195 kr

barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 795 kr

barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

 
Jack Daniels Mössa Logo Svart jack-daniels-mossa-logo-svart-1

Jack Daniels Mössa Logo Svart

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack fantastic-beasts-klistermarken-5-pack-1

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit harry-potter-mugg-gryffindor-crest-vit-1

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit

(5)

I lager 95 kr (119 kr)

NUFC Ryggsäck Stripe newcastle-united-ryggsack-stripe-1

NUFC Ryggsäck Stripe

(2)

I lager 119 kr (199 kr)

AFC Strumpor 2-pack Junior AFC Strumpor 2-pack Junior arsenal-strumpor-2-pack-junior-1

AFC Strumpor 2-pack Junior

(13)

I lager 29 kr (79 kr)