Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Legacy Classic Bardisk Nutmeg

12 995 kr
(14 995 kr)
12 mån räntefritt 1083 kr / månad (avgifter tillkommer)
Barstol / hylla (Mer info):
Alt/Storlek:152 cm
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1153
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Övrigt: 152 cm

Classic Bardisk Nutmeg

Bardisk i legacys Classic-serie. Denna 60 tums bar har ett låsbart spritskåp och flyttbara hyllplan.

Bredd: 152 cm
Djup: 70 cm
Höjd: 107 cm


Denna produkt har finishen Nutmeg och kombiernas med fördel med andra produkter med samma finish från Legacy. Det går även att beställa ett prov. Detta gör du genom att skicka din adress och vilken finish du är intresserad av till info@spelbord.se

Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Legacy Classic Bardisk Nutmeg.

Omdömen och betyg

Mikael, 2011-05-17
Baren var riktigt fin. Dock trodde jag att en vinkyl skulle finnas i inte bara ett skåp för en kyl. Fotstödet är i princip omöjligt att montera då baren måste tiltas framåt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 6 995 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-cuboid-1

Barstol Cuboid

(0)

I lager 599 kr

barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

I lager 1 295 kr

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Bardisk Le Bistro Brut bardisk-le-bistro-brut-1

Bardisk Le Bistro Brut

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 21 995 kr (24 995 kr)

barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 495 kr

barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 1 195 kr

barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 795 kr

barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

 
arsenal-olglas-hogt-wordmark-1

AFC Ölglas Högt Wordmark

(31)

I lager Från: 129 kr

MUFC T-shirt Och Jeans manchester-united-t-shirt-och-jeans-1

MUFC T-shirt Och Jeans

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

EFC Nylonpånbok Foil everton-nylonpanbok-foil-1

EFC Nylonpånbok Foil

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sverige Broderat Märke Flagga sverige-broderat-marke-flagga-1

Sverige Broderat Märke Flagga

(4)

I lager 35 kr (39 kr)

Batman Mugg Closeup batman-mugg-closeup-1

Batman Mugg Closeup

(1)

I lager 69 kr (99 kr)