Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Bardisk Le Bistro Noir Usé

21 995 kr
(24 995 kr)
12 mån räntefritt 1833 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 22697
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Antic-line
Garanti:

Bardisk Le Bistro Noir Usé

Bardisk Le bistro Noir usé

Längd: 1,80
Höjd: 1,09
Djup: 0.66
Material: Massiv furu
Finish: Svart vintage (tyvärr ingen bild i rätt finish. Se provbilden på Noir usé)


Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Antic-line Bardisk Le Bistro Noir Usé.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Bardisk Le Bistro Brut bardisk-le-bistro-brut-1

Bardisk Le Bistro Brut

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 495 kr

barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 1 195 kr

barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 795 kr

barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 6 995 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

 
Game Of Thrones Mugg Lannister game-of-thrones-mugg-lannister-1

Game Of Thrones Mugg Lannister

(1)

I lager 69 kr (119 kr)

Batman Bältesspännare Gunmetal batman-baltesspannare-gunmetal-1

Batman Bältesspännare Gunmetal

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

MUFC Affisch Mata 56 manchester-united-affisch-mata-56-1

MUFC Affisch Mata 56

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Cleveland Cavaliers Fidget Spinner cleveland-cavaliers-fidget-spinner-1

Cleveland Cavaliers Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Sverige Vikingahjälm sverige-vikingahjaalm-1

Sverige Vikingahjälm

(1)

I lager 89 kr (99 kr)