Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Antic-line Bardisk Le Bistro Brut

19 995 kr
(22 995 kr)
12 mån räntefritt 1666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 22696
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Antic-line
Garanti:

Bardisk Le Bistro Brut

Bardisk Le bistro Brut

Längd: 1,80
Höjd: 1,09
Djup: 0.66
Material: Massiv furu
Finish: Obehandlad (tyvärr ingen bild i rätt finish. Se provbilden på Brut)




Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Antic-line Bardisk Le Bistro Brut.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 21 995 kr (24 995 kr)

barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 495 kr

barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 1 195 kr

barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 795 kr

barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 6 995 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

 
American Dad Mugg Stop At Nothing american-dad-mugg-stop-at-nothing-1

American Dad Mugg Stop At Nothing

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

FCB Huvtröja Crest FCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja Crest barcelona-huvtroja-crest-1

FCB Huvtröja Crest

(1)

I lager 384 kr (549 kr)

Harry Potter Mugg Polyjuice Potion harry-potter-mugg-polyjuice-potion-1

Harry Potter Mugg Polyjuice Potion

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

Miami Heat Inramad Bild Logo miami-heat-inramad-bild-logo-1

Miami Heat Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

NUFC Iphone-5-skal 3D newcastle-united-iphone-5-skal-3d-1

NUFC Iphone-5-skal 3D

(0)

I lager 99 kr (199 kr)