Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Antic-line Bardisk Le Bistro Brut

19 995 kr
(22 995 kr)
12 mån räntefritt 1666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 22696
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Antic-line
Garanti:

Bardisk Le Bistro Brut

Bardisk Le bistro Brut

Längd: 1,80
Höjd: 1,09
Djup: 0.66
Material: Massiv furu
Finish: Obehandlad (tyvärr ingen bild i rätt finish. Se provbilden på Brut)




Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Antic-line Bardisk Le Bistro Brut.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 21 995 kr (24 995 kr)

barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 495 kr

barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 1 195 kr

barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 795 kr

barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 6 995 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

 
Sverige Halsduk Sverige sverige-halsduk-sverige-1

Sverige Halsduk Sverige

(2)

I lager 134 kr (149 kr)

Harry Potter Trollkarlsrock Ravenclaw harry-potter-trollkarlsrock-ravenclaw-1

Harry Potter Trollkarlsrock Ravenclaw

(0)

I lager 639 kr (799 kr)

LFC Mössa Gråkant Barn LFC Mössa Gråkant Barn liverpool-mossa-grakant-barn-1

LFC Mössa Gråkant Barn

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

Better Call Saul Mugg Face better-call-saul-mugg-face-1

Better Call Saul Mugg Face

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal barcelona-iphone-44s-skal-crystal-1

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal

(0)

I lager 99 kr (158 kr)