:senast-inlagd Air Hockey

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:senast-inlagd

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-89 av 89 produkter
Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 49 kr

 
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 49 kr

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 39 kr

Stiga Benställning stiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 279 kr

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto hockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

 
Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 699 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(8)

I lager 229 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
 
puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
 
Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

 
Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
 
Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

San Jose Sharks Hockeyspelare san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

89 kr

Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

89 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Info & Val
 
stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
 
Visar 51-89 av 89 produkter