Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-92 av 92 produkter
Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

Nashville Predators Hockeyspelarenashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(35)

I lager 995 kr

Info & Val
Coliseum II 7coliseum-ii-7-1

Coliseum II 7

(0)

I lager 10 395 kr

Info & Val
 
Spectrum Blackspectrum-black-1

Spectrum Black

(2)

I lager 6 995 kr

Info & Val
2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Januari
Coliseum II 7 Steelcoliseum-ii-7-steel-1

Coliseum II 7 Steel

(0)

Beställningsvara 11 495 kr

Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

129 kr

 
skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(5)

229 kr

Washington Capitals Hockeyspelarewashington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

129 kr

2-3 veckor
leicester-city-automatiskt-golfparaply-1

Leicester City Automatiskt Golfparaply

(0)

Beställningsvara 279 kr

Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

129 kr

Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

59 kr

 
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

129 kr

NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

129 kr

Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(6)

129 kr

 
Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

129 kr

Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(2)

79 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

129 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

129 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

129 kr

 
San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

129 kr

Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(6)

129 kr

4-6 veckor
Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(1)

Beställningsvara 5 995 kr

Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

129 kr

Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(6)

129 kr

 
Pushers Deluxepushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

279 kr

Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(19)

69 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

129 kr

Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(3)

129 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

129 kr

 
Arizona Coyotes Hockeyspelarearizona-coyotes-hockeyspelare-1

Arizona Coyotes Hockeyspelare

(1)

129 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

129 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelarecolorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

129 kr

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

129 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Ring för levtid
Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(11)

Beställningsvara 5 995 kr

Gamesson Pusher Originalgamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

199 kr

 
Visar 51-92 av 92 produkter