Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-95 av 95 produkter
Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

 
Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

Florida Panthers Hockeyspelare florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Skellefteå Hockeyspelare skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

89 kr

San Jose Sharks Hockeyspelare san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

89 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

799 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

 
Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 899 kr

Info & Val
Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark fotbollsspel-world-champs-sverige-danmark-1

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark

(0)

I lager 579 kr (699 kr)

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
 
Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

29 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

 
stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

89 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Info & Val
 
HV71 Hockeyspelare hv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

89 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare anaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

89 kr

Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

Beställningsvara 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
 
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(8)

I lager 229 kr

Luleå Hockeyspelare lulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

89 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelare carolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

89 kr

Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

89 kr

 
Visar 51-95 av 95 produkter