Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-89 av 89 produkter
4-6 veckor
Stratosstratos-1

Stratos

(12)

Beställningsvara 11 995 kr

Info & Val
Tillfälligt slut
Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

59 kr

Tillfälligt slut
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

129 kr

Tillfälligt slut
NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

129 kr

Tillfälligt slut
Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

 
Ring för levtid
Kombifold 6 Med Bordtennisskivakombifold-6-med-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Med Bordtennisskiva

(13)

Beställningsvara 7 995 kr

Tillfälligt slut
Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

129 kr

Tillfälligt slut
Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(6)

129 kr

 
Tillfälligt slut
Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(2)

799 kr

Tillfälligt slut
Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

129 kr

 
Tillfälligt slut
San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(6)

129 kr

Tillfälligt slut
Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

129 kr

Tillfälligt slut
Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

129 kr

Tillfälligt slut
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

49 kr

 
Tillfälligt slut
Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(6)

129 kr

Tillfälligt slut
St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(2)

129 kr

Tillfälligt slut
Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(20)

69 kr

Tillfälligt slut
Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

129 kr

 
Tillfälligt slut
Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(3)

129 kr

Tillfälligt slut
HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

129 kr

Tillfälligt slut
Arizona Coyotes Hockeyspelarearizona-coyotes-hockeyspelare-1

Arizona Coyotes Hockeyspelare

(1)

129 kr

Tillfälligt slut
Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Colorado Avalanche Hockeyspelarecolorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Tillfälligt slut
Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

69 kr

Tillfälligt slut
Nashville Predators Hockeyspelarenashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(5)

299 kr

 
Tillfälligt slut
Washington Capitals Hockeyspelarewashington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
play-off-21-sverige-finland-1

Play Off 21 Sverige-Finland

(0)

899 kr

Tillfälligt slut
Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Visar 51-89 av 89 produkter