Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
51-91 av 91
Sortera:
Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

I lager 59 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Stratosstratos-1

Stratos

(12)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Coliseum II 7coliseum-ii-7-1

Coliseum II 7

(0)

I lager 10 395 kr

Info & Val
Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(9)

I lager 229 kr

Coliseum II 7 Steelcoliseum-ii-7-steel-1

Coliseum II 7 Steel

(0)

I lager 11 495 kr

 
Spectrum Black Spectrum Blackspectrum-black-1

Spectrum Black

(2)

I lager 5 495 kr

Info & Val
2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Hockeyspel Stanley Cup Montreal - Torontohockeyspel-stanley-cup-montreal---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Montreal - Toronto

(1)

799 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

129 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

129 kr

Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(6)

129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

129 kr

Pushers Deluxepushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

 
Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(6)

129 kr

St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

129 kr

filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

19 kr

Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(3)

129 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

129 kr

 
Gamesson Pusher Originalgamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

89 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

129 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

599 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

29 kr

 
New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

129 kr

Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

129 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(6)

129 kr

 
Visar 51-91 av 91 produkter