Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-89 av 89 produkter
Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

I lager 59 kr

 
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

 
Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 129 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 795 kr (2 295 kr)

Filtplattor För Pushers 95mm filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

I lager 19 kr

 
Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Coliseum II 7 Steelcoliseum-ii-7-steel-1

Coliseum II 7 Steel

(0)

I lager 11 495 kr

 
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(8)

I lager 229 kr

Spectrum Black Spectrum Blackspectrum-black-1

Spectrum Black

(1)

I lager 5 495 kr

Info & Val
Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 79 kr

Stratosstratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Coliseum II 7coliseum-ii-7-1

Coliseum II 7

(0)

I lager 10 395 kr

Info & Val
 
2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

129 kr

Pushers Deluxepushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

129 kr

 
Gamesson Pusher Originalgamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

89 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

129 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelarecolorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

129 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

129 kr

 
Hockeyspel Play Off Sverige-Finlandhockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

699 kr

Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

129 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

129 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Visar 51-89 av 89 produkter