Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-99 av 99 produkter
Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare anaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Luleå Hockeyspelare lulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelare carolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Florida Panthers Hockeyspelare florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

I lager 799 kr

Info & Val
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

 
Skellefteå Hockeyspelare skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

San Jose Sharks Hockeyspelare san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

 
Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(6)

I lager 521 kr (579 kr)

Växjö Hockeyspelare vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

Beställningsvara 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

 
Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

89 kr

Stiga Fotbollar World Champs stiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

39 kr

 
stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
 
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(7)

I lager 229 kr

 
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(7)

Beställningsvara 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

476 kr (529 kr)

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

 
Visar 51-99 av 99 produkter