Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-99 av 99 produkter
los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 529 kr

vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
 
hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(6)

I lager 579 kr

rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

hockeyspel-stanley-cup-usa-canada-1

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada

(0)

I lager 579 kr

ny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

89 kr

 
reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(6)

I lager 49 kr

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

59 kr

pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

89 kr

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

 
Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

Beställningsvara 1 995 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

89 kr

 
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(4)

89 kr

 
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(7)

Beställningsvara 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(7)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

 
tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

89 kr

glidspray-1

Glidspray

(0)

69 kr

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

89 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

 
Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

89 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

 
Visar 51-99 av 99 produkter