Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-94 av 94 produkter
Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

Nashville Predators Hockeyspelarenashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Real Air Multi Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(6)

I lager Fr. 3 495 kr (3 995 kr)

New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Washington Capitals Hockeyspelarewashington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Pusher Champion pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Fotbollar World Champs Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

I lager 59 kr

Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

I lager 129 kr

 
NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Shark White Shark Whiteshark-white-1

Shark White

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Coliseum II 7coliseum-ii-7-1

Coliseum II 7

(0)

I lager 10 395 kr

Info & Val
Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 895 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(9)

I lager 229 kr

Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(35)

I lager 699 kr (995 kr)

Info & Val
Coliseum II 7 Steelcoliseum-ii-7-steel-1

Coliseum II 7 Steel

(0)

I lager 11 495 kr

 
Spectrum Blackspectrum-black-1

Spectrum Black

(2)

I lager 6 995 kr

Info & Val
Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(2)

I lager 79 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Pushers Deluxe Pushers Deluxepushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

279 kr

Jupiter Tele 4 In 1
Ring för levtid
Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(9)

Beställningsvara 1 995 kr (2 495 kr)

4-6 veckor
Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(1)

Beställningsvara 5 995 kr

Ring för levtid
Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(21)

Beställningsvara 6 495 kr

Info & Val
Ring för levtid
Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(1)

Beställningsvara 4 995 kr

 
Ring för levtid
Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(11)

Beställningsvara 5 995 kr

Foldair
Ring för levtid
Foldairfoldair-1

Foldair

(3)

Beställningsvara 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Arizona Coyotes Hockeyspelarearizona-coyotes-hockeyspelare-1

Arizona Coyotes Hockeyspelare

(1)

129 kr

Gamesson Pusher Originalgamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

199 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Puck Low Noise puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

29 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(5)

229 kr

Hockeyspel Play Off Sverige-Finlandhockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

699 kr

2-3 veckor
leicester-city-automatiskt-golfparaply-1

Leicester City Automatiskt Golfparaply

(0)

Beställningsvara 279 kr

Garlando Multi Garlando Multi
4-6 veckor
Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(20)

Beställningsvara 2 995 kr (3 595 kr)

Info & Val
 
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

129 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

129 kr

 
Visar 51-94 av 94 produkter