Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 51-99 av 99 produkter
Hockeyspel High Speed Sverige-Finland Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(6)

I lager 521 kr (579 kr)

Örebro Hockeyspelare rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Calgary Flames Hockeyspelare calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada hockeyspel-stanley-cup-usa-canada-1

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada

(0)

I lager 579 kr

 
NY Islanders Hockeyspelare ny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelare edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

New Jersey Devils Hockeyspelare new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Minnesota Wild Hockeyspelare minnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelare vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

 
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(6)

I lager 49 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(1)

I lager 49 kr

 
Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

Beställningsvara 1 995 kr

 
stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
 
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(7)

Beställningsvara 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(7)

I lager 229 kr

 
skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
 
Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

Beställningsvara 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Stiga Benställning stiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(9)

I lager 279 kr

 
Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

I lager 89 kr

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

 
Visar 51-99 av 99 produkter