Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Liverpool

5 685 kr
12 mån räntefritt 474 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 4
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 140(L) x 76(B) x 86(H) cm
Spelyta: 117x66 cm
Vikt: 62 kg

Liverpool

Fräsch design på ett fotbollsbord med infällda mugghållare på kortsidan. Lämpar sig för hemmabruk ej publika miljöer.

Formation 1-2-5-3
Manuella räknare
Svarta och silver spelare
Teleskopiska stålstänger 16 mm
Förstärkt benkonstruktion
Inbyggda mål med bollretur på långsidan

Medföljer

4 st standardbollar (svart/vita)
Instruktion för montering.



Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Liverpool.

Omdömen och betyg

Kuvertteamet AB, 2017-03-14

Ulf Jörgen, 2016-12-14

Yesid Estevens, 2016-04-07
1) Tog lång tid att få levererad hem varan.
2) Skador på produkten
3) Oseriösa, när det gäller att skicka delarna som var trasiga.
4) Betalade c.a 6000kr för något som jag inte använder pga rädd att det blir mer skadad.
5) Bra kontakt, jättetrevliga, men oseriösa.
Verkligen missnöjd, ångrar ha köpt det. Svider som f...
252004-8030, 2014-11-17

PINGSTFÖRSAMLINGEN VÄSTERÅS, 2014-10-01

Ulno AB, 2014-09-18

CARAVAN CLUB OF SWEDEN SYDSVENSKA SEKTIONEN, 2014-07-09

Hörnsjö Mission Församling, 2014-05-08

UlnoAB, 2014-04-22

171 Grundskoleförvaltningen, 2014-04-07

Landstinget I Östergötland, 2014-04-03

Frösunda Omsorg AB, 2014-03-01

Värnamo Kommun Inköpsavd., 2014-02-24

Riksbyggen, 2013-12-04

Lars, 2013-11-21

Västerås Stad, 2013-11-04

Västerås Stad, 2013-10-12

Kristianstads Fritidsgårdsforum, 2013-09-28

Rickard, 2010-06-10
Roligt spel, snyggt bord men lite svårt att montera.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

I lager 4 595 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(7)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(14)

I lager 8 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

Beställningsvara 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

 
manchester-united-olglas-hogt-wordmark-1

MUFC Ölglas Högt Wordmark

(18)

I lager Från: 129 kr

Aston Villa Kalender 2013 Aston Villa Kalender 2013 aston-villa-kalender-2013-1

Aston Villa Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

EFC Affisch Squad 34 everton-affisch-squad-34-1

EFC Affisch Squad 34

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Boxershorts Barn LFC Boxershorts Barn liverpool-boxershorts-barn-1

LFC Boxershorts Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

LFC T-shirt Gerrard Dam Röd LFC T-shirt Gerrard Dam Röd liverpool-t-shirt-gerrard-dam-rod-1

LFC T-shirt Gerrard Dam Röd

(2)

I lager 187 kr (249 kr)