Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby BCE Riley Black

5 995 kr
(6 995 kr)
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13299
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183 x 92 x 79 cm
Vikt: 82 kg

Riley Black

Riley Black är ett lyxigt biljardbord från Riley. Biljardbord ser fantastiskt ut i rejäl PVC laminat med Riley-logotypen.

Vallarna ger samma respons som ett pubbord och designen kommer från Rileys tävlingsbord.

Riley Black deluxe biljardbord har också gömda bollkorgar, snygga metallhörn och ett bollretursystem.

"Heavy duty" Svart PVC
Blå duk
Ställbara fötter

Medföljer

2st askköer (tvådelade) 122 cm
Bollset 51 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Notera att det använda exemplaret inte kan garanteras felfritt och mindre skönhetsfel kan förekomma. Då bordet har använts gäller inte garanti för eventuella skador vid leverans.


Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar BCE Riley Black.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

Beställningsvara 4 495 kr

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

Beställningsvara 2 495 kr (2 995 kr)

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

Beställningsvara 7 995 kr (8 595 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

 
THFC Strumpor Barn/Ungdom THFC Strumpor Barn/Ungdom tottenham-hotspur-strumpor-barnungdom-1

THFC Strumpor Barn/Ungdom

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

AFC Affisch Squad 51 arsenal-affisch-squad-51-1

AFC Affisch Squad 51

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

Ghostbusters Nyckelring Logo ghostbusters-nyckelring-logo-1

Ghostbusters Nyckelring Logo

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Sunderland Skidmössa Fade sunderland-skidmossa-fade-1

Sunderland Skidmössa Fade

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

MCFC Bildoft Crest Vit manchester-city-bildoft-crest-vit-1

MCFC Bildoft Crest Vit

(1)

I lager 29 kr (29 kr)