Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Shark White

1 295 kr
(1 795 kr)
12 mån räntefritt 108 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19090
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 122(L) x 61(B) x 76(H) cm
Vikt: 15,5 kg

Shark White

Airhockeyspel för de mindre barnen.

220V fläkt
Elektronisk räknare
Vit spelyta
Fällbara ben
Levereras med 2 st pushers (75 mm) samt 2 st puckar (50 mm)
Instruktioner för montering.


Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shark White.

Omdömen och betyg

Jonas Evert, 2017-04-14

Inga Margareta, 2016-12-24

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
EFC Dekal Iphone 4/4S everton-dekal-iphone-44s-1

EFC Dekal Iphone 4/4S

(0)

I lager 99 kr (149 kr)

Sons Of Anarchy Kalender 2015 sons-of-anarchy-kalender-2015-1

Sons Of Anarchy Kalender 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

Hulk Armband hulk-armband-1

Hulk Armband

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

LFC T-shirt Ruskin Barn Vit LFC T-shirt Ruskin Barn Vit liverpool-t-shirt-ruskin-barn-vit-1

LFC T-shirt Ruskin Barn Vit

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

THFC Affisch Paulinho 57 tottenham-hotspur-affisch-paulinho-57-1

THFC Affisch Paulinho 57

(0)

I lager 30 kr (99 kr)