Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T3s Indoor

9 900 kr
12 mån räntefritt 825 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17823
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 150 x 53 cm

T3s Indoor

Designat speciellt för barn 3-6 år
Bordsytan ger en ITTF godkänd bollstuds
Fast bord av två halvcirklar
Avtagbara ben för enkel undanstuvning
Färg: Matt Blå och vit
Konstruerad av reptålig melaminskiva och stålben
Fast nät i två delbara sektioner
Flera användningsområden, kan vara klassrumsbord
Matchande miniracket finns att köpa
Designad and tillverkat i England
Unik T3 design
Bordskivans tjocklek: 18 mm

Att uppmuntra barn att börja med sport är något vi är väldigt måna om här på T3, så vårt SuperMinibord med matchande minirackets ger dem en perfekt start. Bordet har noga skalats ner till barnvänlig storlek utan vassa kanter och mycket spelyta för små spelare. Våra racket är ergonomiskt designade för små händer och vi rekommenderar att använda dessa från början för att ge nybörjare en enklare start.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T3s Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 4 795 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

 
MUFC T-shirt Eric Cantona Legend MUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona Legend manchester-united-t-shirt-eric-cantona-legend-1

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

EFC Plånbok Fade everton-planbok-fade-1

EFC Plånbok Fade

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Captain America Nyckelring captain-america-nyckelring-1

Captain America Nyckelring

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Sverige Keps Sköld sverige-keps-skold-1

Sverige Keps Sköld

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

Paris Saint Germain Keps Stripe paris-saint-germain-keps-stripe-1

Paris Saint Germain Keps Stripe

(0)

I lager 174 kr (249 kr)