Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Vertical Folding Pool 6

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19514
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 191(L) x 105(B) x 79(H) cm
Vikt: 60 kg
Förvaring: 73(L) x 105(B) x 210(H) cm

Vertical Folding Pool 6

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Fällbara ben
Blå duk
Integrerade hjul
Darttavla ingår

Medföljer
2 st köer (122 cm)
Bollar (48 mm)
Darttavla (soft tip)
Dartpilar (soft tip)

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Vertical Folding Pool 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
LFC Vindjacka 2013-14 Svart LFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 Svart liverpool-vindjacka-2013-14-svart-1

LFC Vindjacka 2013-14 Svart

(3)

I lager 545 kr (779 kr)

LFC T-shirt King Kenny Röd LFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny Röd liverpool-t-shirt-king-kenny-rod-1

LFC T-shirt King Kenny Röd

(3)

I lager 224 kr (299 kr)

Seattle Seahawks Fidget Spinner seattle-seahawks-fidget-spinner-1

Seattle Seahawks Fidget Spinner

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

THFC Strumpor tottenham-hotspur-strumpor-1

THFC Strumpor

(5)

I lager 29 kr (39 kr)

FCB Affish Neymar 85 barcelona-affish-neymar-85-1

FCB Affish Neymar 85

(0)

I lager 59 kr (99 kr)