Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack

24 900 kr
12 mån räntefritt 2075 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18695
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Deluxe Polycourt Pack

Banan kan monteras på cirka 30 minuter.

Varje bana levereras målad och redo för spel. Du behöver bara en fast plan yta att lägga den över. Detta kan vara av trä, betong, asfalt eller matta, inomhus eller utomhus. Små tänder på undersidan hindrar att plattorna glider.

Deluxe PolyCourt är en smart och hållbar och passar hotel lika bra som campingar. Bäst av allt så kräver det nästan inget underhåll.

Deluxe PolyCourt har ett startområdet vid varje ände i kontrastfärg och en smart fasad kant.

Spelområdet på 40 fot x 6 fot (12,19 1,83 meter) är full internationell tävlings storlek.

Plattorna har skydd mot solblekning för säkerställer att banan kommer att behålla sin fulla färg för många år framöver.

Ingår för Continental Cue set bestående av 4 klubbor (aluminium), 8 tävlingspuckar, korg och silikonspray.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 99 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
LFC Vindjacka 2013-14 Svart LFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 Svart liverpool-vindjacka-2013-14-svart-1

LFC Vindjacka 2013-14 Svart

(3)

I lager 545 kr (779 kr)

Nintendo T-Shirt Mario Block nintendo-t-shirt-mario-block-1

Nintendo T-Shirt Mario Block

(0)

I lager 125 kr (249 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Nottingham Forest Flagga Horizon nottingham-forest-flagga-horizon-1

Nottingham Forest Flagga Horizon

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom liverpool-junior-ryggsack-fade-ungdom-1

LFC Junior Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)