Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack

29 900 kr
12 mån räntefritt 2492 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18695
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Deluxe Polycourt Pack

Banan kan monteras på cirka 30 minuter.

Varje bana levereras målad och redo för spel. Du behöver bara en fast plan yta att lägga den över. Detta kan vara av trä, betong, asfalt eller matta, inomhus eller utomhus. Små tänder på undersidan hindrar att plattorna glider.

Deluxe PolyCourt är en smart och hållbar och passar hotel lika bra som campingar. Bäst av allt så kräver det nästan inget underhåll.

Deluxe PolyCourt har ett startområdet vid varje ände i kontrastfärg och en smart fasad kant.

Spelområdet på 40 fot x 6 fot (12,19 1,83 meter) är full internationell tävlings storlek.

Plattorna har skydd mot solblekning för säkerställer att banan kommer att behålla sin fulla färg för många år framöver.

Ingår för Continental Cue set bestående av 4 klubbor (aluminium), 8 tävlingspuckar, korg och silikonspray.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

COMPACT EURO POLYCOURT PACK compact-euro-polycourt-pack-1

COMPACT EURO POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 17 900 kr (19 900 kr)

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 18 900 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

 
CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Los Angeles Lakers Mugg Logo los-angeles-lakers-mugg-logo-1

Los Angeles Lakers Mugg Logo

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Harry Potter Halsband Sorcerers Stone Pendant harry-potter-halsband-sorcerers-stone-pendant-1

Harry Potter Halsband Sorcerers Stone Pendant

(1)

I lager 559 kr (699 kr)

MUFC Fidget Spinner manchester-united-fidget-spinner-1

MUFC Fidget Spinner

(0)

I lager 65 kr (129 kr)

West Ham Halsduk Nero west-ham-halsduk-nero-1

West Ham Halsduk Nero

(0)

I lager 89 kr (149 kr)