Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldartpilar Harrows Soft Hawaii 501

479 kr
(599 kr)
12 mån räntefritt 40 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1429
Kategori: Eldartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 16 gram

Soft Hawaii 501

Wayne "Hawaii 501" Mardle är nummer ett på PDC World Tour. Med sina prestationer i Premier League och VM har lämnat avtryck. Wayne litar på att Harrows precisionspilar håller honom före det övriga fältet.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,54 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 81
Skaft: Nylon
Flight: Marathon 1538
Kropp: Tungsten 90%

Eldartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Soft Hawaii 501.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft Bristow 95 soft-bristow-95-1

Soft Bristow 95

(0)

I lager 699 kr

Soft Assassin Pink Soft Assassin Pink soft-assassin-pink-1

Soft Assassin Pink

(0)

314 kr (449 kr)

Soft Assassin White soft-assassin-white-1

Soft Assassin White

(0)

I lager 449 kr

Soft ICE White soft-ice-white-1

Soft ICE White

(0)

I lager 499 kr

Soft ICE Black soft-ice-black-1

Soft ICE Black

(0)

I lager 599 kr

Dimplex Gold Soft dimplex-gold-soft-1

Dimplex Gold Soft

(0)

I lager 949 kr

Shadow 90 shadow-90-1

Shadow 90

(0)

I lager 499 kr

Dum Dum Soft dum-dum-soft-1

Dum Dum Soft

(0)

I lager 399 kr

Core Brass Soft Core Brass Soft core-brass-soft-1

Core Brass Soft

(4)

99 kr

Goldstar Soft Goldstar Soft goldstar-soft-1

Goldstar Soft

(1)

I lager 62 kr (89 kr)

Soft Core Tungsten soft-core-tungsten-1

Soft Core Tungsten

(3)

249 kr

 
Harry Potters Trollstav harry-potters-trollstav-1

Harry Potters Trollstav

(4)

I lager 399 kr (449 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson west-bromwich-albion-soccerstarz-olsson-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

MCFC Fleecefilt Big Logo manchester-city-fleecefilt-big-logo-1

MCFC Fleecefilt Big Logo

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

ACM Iphone 4/4S Skal Hårt Stripe Svart/Rött milan-iphone-44s-skal-hart-stripe-svartrott-1

ACM Iphone 4/4S Skal Hårt Stripe Svart/Rött

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

AFC SoccerStarz Cazorla arsenal--soccerstarz-cazorla-1

AFC SoccerStarz Cazorla

(0)

I lager 29 kr (59 kr)