Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldartpilar Harrows Soft Hawaii 501

479 kr
(599 kr)
12 mån räntefritt 40 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1429
Kategori: Eldartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 16 gram

Soft Hawaii 501

Wayne "Hawaii 501" Mardle är nummer ett på PDC World Tour. Med sina prestationer i Premier League och VM har lämnat avtryck. Wayne litar på att Harrows precisionspilar håller honom före det övriga fältet.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,54 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 81
Skaft: Nylon
Flight: Marathon 1538
Kropp: Tungsten 90%

Eldartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Soft Hawaii 501.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft Bristow 95 soft-bristow-95-1

Soft Bristow 95

(0)

I lager 699 kr

Soft Assassin White soft-assassin-white-1

Soft Assassin White

(0)

I lager 449 kr

Soft ICE White soft-ice-white-1

Soft ICE White

(0)

I lager 499 kr

Soft ICE Black soft-ice-black-1

Soft ICE Black

(0)

599 kr

Shadow 90 shadow-90-1

Shadow 90

(0)

I lager 499 kr

Dum Dum Soft dum-dum-soft-1

Dum Dum Soft

(0)

I lager 399 kr

Core Brass Soft Stripes Core Brass Soft Stripes core-brass-soft-stripes-1

Core Brass Soft Stripes

(4)

I lager 99 kr

Goldstar Soft goldstar-soft-1

Goldstar Soft

(1)

I lager 99 kr

core-plus-black-soft-1

Core Plus Black Soft

(0)

I lager 129 kr

Core Brass Soft Black core-brass-soft-black-1

Core Brass Soft Black

(0)

119 kr

 
LFC Dekal Iphone 5/5S LB liverpool-dekal-iphone-55s-lb-1

LFC Dekal Iphone 5/5S LB

(8)

I lager 99 kr (129 kr)

South Park Nyckelring Stan south-park-nyckelring-stan-1

South Park Nyckelring Stan

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

LFC Dekal Samsung Galaxy S5 liverpool-dekal-samsung-galaxy-s5-1

LFC Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold queens-park-rangers-golfhandduk-tri-fold-1

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 153 kr (229 kr)

FCB Iphone 4/4S Dekal barcelona-iphone-44s-dekal-1

FCB Iphone 4/4S Dekal

(0)

I lager 99 kr (129 kr)