Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldartpilar Harrows Soft Hawaii 501

599 kr
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1429
Kategori: Eldartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 16 gram

Soft Hawaii 501

Wayne "Hawaii 501" Mardle är nummer ett på PDC World Tour. Med sina prestationer i Premier League och VM har lämnat avtryck. Wayne litar på att Harrows precisionspilar håller honom före det övriga fältet.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,54 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 81
Skaft: Nylon
Flight: Marathon 1538
Kropp: Tungsten 90%

Eldartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Soft Hawaii 501.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft Bristow 95 soft-bristow-95-1

Soft Bristow 95

(0)

I lager 699 kr

Soft Assassin White soft-assassin-white-1

Soft Assassin White

(0)

I lager 449 kr

Soft ICE White soft-ice-white-1

Soft ICE White

(0)

499 kr

Soft ICE Black soft-ice-black-1

Soft ICE Black

(0)

599 kr

Shadow 90 shadow-90-1

Shadow 90

(0)

I lager 499 kr

Dum Dum Soft dum-dum-soft-1

Dum Dum Soft

(0)

I lager 399 kr

Core Brass Soft Stripes Core Brass Soft Stripes core-brass-soft-stripes-1

Core Brass Soft Stripes

(4)

I lager 99 kr

Goldstar Soft goldstar-soft-1

Goldstar Soft

(1)

99 kr

core-plus-black-soft-1

Core Plus Black Soft

(1)

I lager 129 kr

Core Brass Soft Black core-brass-soft-black-1

Core Brass Soft Black

(1)

119 kr

 
NUFC Skolset newcastle-united-skolset-1

NUFC Skolset

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sverige T-shirt Många Kronor Barn Sverige T-shirt Många Kronor Barn sverige-t-shirt-maanga-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Många Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

NUFC Årsbok 2014 newcastle-united-årsbok-2014-1

NUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

JFC Bildoft juventus-bildoft-1

JFC Bildoft

(3)

I lager 29 kr (59 kr)