Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 201-227 av 227 produkter
gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

799 kr

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

europool-blue-green-9-1

Europool Blue Green 9

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Gula Och Röda gula-och-roda-1

Gula Och Röda

(2)

449 kr

 
Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

399 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

279 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

sightright-18-1

SightRight 18

(0)

799 kr

europool-champion-blue-9-1

Europool Champion Blue 9

(1)

I lager 1 995 kr

 
mark-black-1

Mark Black

(0)

349 kr

Spots And Stripes noimage

Spots And Stripes

(0)

995 kr

Köhandske kohandske-1

Köhandske

(1)

79 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Aramith Premium Boll Lösa aramith-premium-boll-losa-1

Aramith Premium Boll Lösa

(0)

129 kr

 
FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

Beställningsvara 1 299 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

449 kr

Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

549 kr

 
poangraknare-tra-quad-1

Poängräknare Trä Quad

(0)

699 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

montering-biljardbord-skiffer-1

Montering Biljardbord Skiffer

(22)

I lager Från: 990 kr

biljardlampa-prestige-1

Biljardlampa Prestige

(1)

Beställningsvara Från: 499 kr

 
Biljardtriangel 9-Ball Diamond noimage

Biljardtriangel 9-Ball Diamond

(0)

79 kr

Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

 
Visar 201-227 av 227 produkter