Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 95 produkter
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

 
Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 225 kr (4 995 kr)

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk windsor-biljardmatbord-6ft-vit-med-svart-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk

(0)

I lager 14 900 kr

 
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(3)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)

I lager 6 985 kr

Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val
 
Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)

I lager 699 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 11 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
 
Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(20)

I lager 12 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

I lager 18 995 kr

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(4)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

 
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)

I lager 6 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Colt 8 Colt 8 colt-8-1

Colt 8

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
 
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
CLASH X EVO Svart/Nickel clash-x-evo-svartnickel-1

CLASH X EVO Svart/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter