Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbollar

Sortering:
Antal:
Olika typer av biljardbollar. Alla är tillverkade i fenolplast och har standardmåttet 57 mm om inget annat anges.
Visar 1-28 av 28 produkter
nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(0)

I lager 29 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(7)

I lager Från: 59 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(14)

I lager 59 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(4)

I lager 79 kr

 
vit-boll-med-punkt-1

Vit Boll Med Punkt

(1)

I lager 99 kr

koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

Aramith Premium Boll Lösa aramith-premium-boll-losa-1

Aramith Premium Boll Lösa

(0)

129 kr

Aramith Premium Vit Boll aramith-premium-vit-boll-1

Aramith Premium Vit Boll

(0)

I lager 149 kr

 
Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(12)

I lager Från: 299 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Snookerbollar 51 Mm snookerbollar-51-mm-1

Snookerbollar 51 Mm

(3)

I lager 499 kr

 
Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

Aramith Economy 57mm aramith-economy-57mm-1

Aramith Economy 57mm

(1)

I lager 799 kr

 
vigma-beach-babes-57-mm-1

Vigma Beach Babes 57 Mm

(0)

I lager 995 kr

aramith-continental-57-mm-1

Aramith Continental 57 Mm

(0)

I lager 995 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

I lager 999 kr

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm snookerbollar-aramith-premier-52-mm-1

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm

(0)

I lager 1 495 kr

 
aramith-premium-57-mm-1

Aramith Premium 57 Mm

(0)

I lager 1 595 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

 
Visar 1-28 av 28 produkter