Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 103 produkter
Imperial imperial-1

Imperial

(0)

I lager 499 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(4)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

Jupiter jupiter-1

Jupiter

(0)

I lager 1 995 kr

 
Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 295 kr (3 495 kr)

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Ronnie 5 Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

 
Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt majestic-biljardmatbord-ljus-walnot-1

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt

(0)

I lager 16 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Matbordsskiva matbordsskiva-1

Matbordsskiva

(0)

I lager 5 995 kr

Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 17 900 kr

 
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

I lager 4 495 kr

TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 995 kr (1 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(0)

I lager 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
 
Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 449 kr

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-ek-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 20 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Röd Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-rod-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Röd Duk

(0)

I lager 15 900 kr

california-8-fot-1

California 8 Fot

(0)

I lager 22 995 kr

 
Lay Flat Snooker 6 Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 4 995 kr (5 495 kr)

Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 4 495 kr

Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

I lager 6 995 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
 
TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 949 kr (999 kr)

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord 6ft windsor-biljardmatbord-6ft-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Med Svart Duk windsor-biljardmatbord-vit-med-svart-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Med Svart Duk

(0)

I lager 15 900 kr

RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(0)

Beställningsvara 18 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

Beställningsvara 16 995 kr

Info & Val
 
Aristocrat Tournament Champion aristocrat-tournament-champion-1

Aristocrat Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 139 500 kr

Burwat Matt Black burwat-matt-black-1

Burwat Matt Black

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

 
typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

Beställningsvara 3 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(6)

Beställningsvara 5 985 kr

Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

Beställningsvara 28 995 kr

Info & Val
Burwat High Gloss Black Chrome burwat-high-gloss-black-chrome-1

Burwat High Gloss Black Chrome

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

CLASH X EVO Mahogny/Nickel clash-x-evo-mahognynickel-1

CLASH X EVO Mahogny/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Burwat High Gloss Black Gold burwat-high-gloss-black-gold-1

Burwat High Gloss Black Gold

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

 
 
Visar 1-50 av 103 produkter