Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 101 produkter
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(0)

I lager 1 795 kr (1 995 kr)

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Multi 12 Multi 12 multi-12-1

Multi 12

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Clifton 5 Clifton 5 clifton-5-1

Clifton 5

(4)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

 
Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 3 995 kr (4 495 kr)

Multi 21 Multi 21 multi-21-1

Multi 21

(0)

I lager 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (799 kr)

Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 449 kr

 
TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 995 kr (1 295 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 795 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker lay-flat-snooker-1

Lay Flat Snooker

(0)

I lager 2 995 kr

 
Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-1

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 4 995 kr (5 495 kr)

Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

I lager 6 995 kr

Typhoon Kombo typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (999 kr)

Info & Val
 
Riley Folding Black Deluxe Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

I lager 3 895 kr (4 495 kr)

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-ek-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 17 900 kr

 
Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(0)

I lager 3 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

LTH LTH lth-1

LTH

(6)

I lager 649 kr

 
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 14 900 kr (17 900 kr)

Kensington Black kensington-black-1

Kensington Black

(0)

Beställningsvara Från: 29 995 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 29 995 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 54 900 kr

 
Hampton Mahogany hampton-mahogany-1

Hampton Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Unique Hardwood Valnöt unique-hardwood-valnot-1

Unique Hardwood Valnöt

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(3)

I lager 5 395 kr

 
Hampton Oak hampton-oak-1

Hampton Oak

(0)

Beställningsvara Från: 31 995 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

Beställningsvara 4 795 kr

Hampton Black hampton-black-1

Hampton Black

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Hartford Mahogany hartford-mahogany-1

Hartford Mahogany

(0)

I lager Från: 18 800 kr

 
 
Visar 1-50 av 101 produkter