Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 104 produkter
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(11)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(3)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(11)

I lager 5 985 kr

RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(2)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 1 995 kr

 
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(17)

I lager 12 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 795 kr

 
Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(4)

I lager 4 495 kr

Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(1)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(1)

I lager 18 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Imperial imperial-1

Imperial

(3)

I lager 499 kr

Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 17 900 kr

Colt 8 Colt 8 colt-8-1

Colt 8

(0)

I lager 16 995 kr (19 995 kr)

 
Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 27 995 kr

BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
 
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 20 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
california-8-fot-1

California 8 Fot

(0)

I lager 22 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

 
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val
Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(1)

I lager 3 295 kr (3 495 kr)

Ronnie 5 Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(1)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
 
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 15 995 kr

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk windsor-biljardmatbord-6ft-vit-med-svart-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk

(0)

I lager 14 900 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(7)

I lager 11 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
 
Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(2)

I lager 449 kr

Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

Sabino sabino-1

Sabino

(0)

Beställningsvara Från: 28 800 kr

Riley White riley-white-1

Riley White

(4)

Beställningsvara 6 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 104 produkter