Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 106 produkter
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(6)

I lager 5 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Jupiter jupiter-1

Jupiter

(0)

I lager 1 995 kr

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 4 495 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 795 kr

 
Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 17 900 kr

Imperial imperial-1

Imperial

(0)

I lager 499 kr

 
Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

I lager 4 495 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(0)

I lager 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 20 995 kr

 
Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(0)

I lager 1 995 kr

california-8-fot-1

California 8 Fot

(0)

I lager 22 995 kr

Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 449 kr

Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 295 kr (3 495 kr)

 
Lay Flat Snooker 6 Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

Ronnie 5 Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk windsor-biljardmatbord-6ft-vit-med-svart-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk

(0)

I lager 14 900 kr

 
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

Beställningsvara 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
San Louis san-louis-1

San Louis

(0)

Beställningsvara Från: 49 800 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

 
Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

Beställningsvara 4 995 kr (5 495 kr)

Del Sol del-sol-1

Del Sol

(0)

Beställningsvara Från: 39 800 kr

Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

Beställningsvara 5 995 kr (6 495 kr)

 
Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

Paket Destroyer 7 Plus Dartset Paket Destroyer 7 Plus Dartset paket-destroyer-7-plus-dartset-1

Paket Destroyer 7 Plus Dartset

(0)

I lager 11 999 kr (14 495 kr)

Info & Val
Sabino sabino-1

Sabino

(0)

Beställningsvara Från: 28 800 kr

 
Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

Beställningsvara 6 995 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-6ft-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Prescott prescott-1

Prescott

(0)

Beställningsvara Från: 34 800 kr

 
 
Visar 1-50 av 106 produkter