Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 94 produkter
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Matbordsskiva matbordsskiva-1

Matbordsskiva

(0)

I lager 5 995 kr

Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Multi 12 multi-12-1

Multi 12

(0)

I lager 2 495 kr

Info & Val
 
Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-2

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 3 995 kr

Ella 8 Black Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Folding Pool Plus Bordtennisskiva Folding Pool Plus Bordtennisskiva folding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(1)

I lager 4 995 kr

Typhoon Kombo typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 995 kr

 
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Ryan 8 Port Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (895 kr)

Info & Val
 
Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 17 900 kr

Panther Black Cat panther-black-cat-1

Panther Black Cat

(0)

I lager Från: 28 800 kr

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(0)

I lager 17 495 kr (17 995 kr)

Info & Val
Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Winston 8 Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 24 995 kr (28 995 kr)

Info & Val
Big Multi Big Multi big-multi-1

Big Multi

(0)

I lager 7 495 kr (8 995 kr)

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (795 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 399 kr

 
TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 699 kr (995 kr)

Info & Val
Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(0)

I lager 1 995 kr

Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

Beställningsvara 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Aspen aspen-1

Aspen

(0)

Beställningsvara Från: 67 800 kr

Hampton Black hampton-black-1

Hampton Black

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Clifton 5 Clifton 5 clifton-5-1

Clifton 5

(4)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

 
Coronado coronado-1

Coronado

(0)

Beställningsvara Från: 44 900 kr

Hampton Piano White hampton-piano-white-1

Hampton Piano White

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Paket Destroyer 7 Plus Dartset Paket Destroyer 7 Plus Dartset paket-destroyer-7-plus-dartset-1

Paket Destroyer 7 Plus Dartset

(0)

I lager 11 999 kr (14 495 kr)

Info & Val
San Louis san-louis-1

San Louis

(0)

Beställningsvara Från: 49 800 kr

 
Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Burwat Matt Black burwat-matt-black-1

Burwat Matt Black

(0)

Beställningsvara 46 995 kr

Aristocrat Tournament Champion aristocrat-tournament-champion-1

Aristocrat Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 119 500 kr

Del Sol del-sol-1

Del Sol

(0)

Beställningsvara Från: 39 800 kr

Riley White Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

Beställningsvara 5 795 kr (6 995 kr)

 
Burwat High Gloss Black Chrome burwat-high-gloss-black-chrome-1

Burwat High Gloss Black Chrome

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Sabino sabino-1

Sabino

(0)

Beställningsvara Från: 28 800 kr

Burwat High Gloss Black Gold burwat-high-gloss-black-gold-1

Burwat High Gloss Black Gold

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

UCLA II ucla-ii-2

UCLA II

(0)

I lager 949 kr

RENEGADE OUTLAW 8 RENEGADE OUTLAW 8 renegade-outlaw-8-1

RENEGADE OUTLAW 8

(0)

Beställningsvara 28 495 kr (28 995 kr)

Info & Val
 
 
Visar 1-50 av 94 produkter