Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 101 produkter
Clifton 5 Clifton 5 clifton-5-1

Clifton 5

(4)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (999 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Panther Black Cat panther-black-cat-1

Panther Black Cat

(0)

I lager Från: 28 800 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 17 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-ek-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Majestic Biljard/Matbord Mörk Walnöt majestic-biljardmatbord-mork-walnot-1

Majestic Biljard/Matbord Mörk Walnöt

(0)

I lager 16 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

 
Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(0)

I lager 3 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (799 kr)

Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 449 kr

TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 995 kr (1 295 kr)

Info & Val
Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

 
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 795 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

 
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 4 995 kr (5 495 kr)

Multi 12 Multi 12 multi-12-1

Multi 12

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-1

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
 
Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

I lager 6 995 kr

Typhoon Kombo typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 3 995 kr (4 495 kr)

Ella 8 Black Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(0)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
Sabino sabino-1

Sabino

(0)

Beställningsvara Från: 28 800 kr

Burwat High Gloss White Chrome burwat-high-gloss-white-chrome-1

Burwat High Gloss White Chrome

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(0)

I lager 949 kr

Ryan 8 Port Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

Beställningsvara 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
Prescott prescott-1

Prescott

(0)

Beställningsvara Från: 34 800 kr

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(0)

Beställningsvara 17 495 kr (17 995 kr)

Info & Val
Burwat High Gloss White Gold burwat-high-gloss-white-gold-1

Burwat High Gloss White Gold

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Riley Folding Black Deluxe Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

Beställningsvara 3 895 kr (4 495 kr)

Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(0)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
RENEGADE OUTLAW 8 RENEGADE OUTLAW 8 renegade-outlaw-8-1

RENEGADE OUTLAW 8

(0)

Beställningsvara 28 495 kr (28 995 kr)

Info & Val
Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 56 900 kr

Multi 21 Multi 21 multi-21-1

Multi 21

(0)

Beställningsvara 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(0)

Beställningsvara 18 495 kr (18 995 kr)

Info & Val
CLASH X EVO Svart/Nickel clash-x-evo-svartnickel-1

CLASH X EVO Svart/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

 
Westminster White westminster-white-1

Westminster White

(0)

Beställningsvara 26 995 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 56 900 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(6)

I lager 5 985 kr

CLASH X EVO Svart/Svart clash-x-evo-svartsvart-1

CLASH X EVO Svart/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

 
 
Visar 1-50 av 101 produkter