Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 95 produkter
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Matbordsskiva matbordsskiva-1

Matbordsskiva

(0)

I lager 5 995 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 399 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (795 kr)

 
TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 699 kr (995 kr)

Info & Val
Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(0)

I lager 1 995 kr

Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

 
Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 3 995 kr

Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Ella 8 Black Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Folding Pool Plus Bordtennisskiva Folding Pool Plus Bordtennisskiva folding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(1)

I lager 4 995 kr

 
Multi 12 multi-12-1

Multi 12

(0)

I lager 2 495 kr

Info & Val
Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-1

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Ryan 8 Port Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
Riley White Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

I lager 5 795 kr (6 995 kr)

Typhoon Kombo typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 995 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
Megan 9 Black Cherry Megan 9 Black Cherry megan-9-black-cherry-1

Megan 9 Black Cherry

(0)

I lager 32 495 kr (32 995 kr)

Info & Val
Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 17 900 kr

 
TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (895 kr)

Info & Val
Winston 8 Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 24 995 kr (28 995 kr)

Info & Val
Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Panther Black Cat panther-black-cat-1

Panther Black Cat

(0)

I lager Från: 28 800 kr

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(0)

I lager 17 495 kr (17 995 kr)

Info & Val
 
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Big Multi Big Multi big-multi-1

Big Multi

(0)

I lager 7 495 kr (8 995 kr)

CLASH X EVO Mahogny/Svart clash-x-evo-mahognysvart-1

CLASH X EVO Mahogny/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

Kensington Mahogany kensington-mahogany-1

Kensington Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 29 995 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 44 900 kr

 
Venus venus-1

Venus

(0)

Beställningsvara 2 795 kr

Kensington Oak kensington-oak-1

Kensington Oak

(0)

Beställningsvara Från: 32 995 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 46 900 kr

 
Cornell cornell-1

Cornell

(1)

935 kr

Kensington Black kensington-black-1

Kensington Black

(0)

Beställningsvara Från: 29 995 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

Beställningsvara 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
 
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 4 795 kr

Hampton Mahogany hampton-mahogany-1

Hampton Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Clifton 5 Clifton 5 clifton-5-1

Clifton 5

(4)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter