Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 92 produkter
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(0)

I lager 18 495 kr (18 995 kr)

Info & Val
Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 14 900 kr

Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

 
Typhoon Kombo typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt majestic-biljardmatbord-ljus-walnot-1

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt

(0)

I lager 16 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Riley Folding Black Deluxe Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

I lager 3 895 kr (4 495 kr)

 
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (799 kr)

Multi 21 Multi 21 multi-21-1

Multi 21

(0)

I lager 2 795 kr (3 195 kr)

Info & Val
Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 449 kr

TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 995 kr (1 295 kr)

Info & Val
Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

 
Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-ek-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

Lay Flat 6 Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 4 995 kr (5 495 kr)

Ronnie 5 ronnie-5-1

Ronnie 5

(0)

I lager 3 995 kr

 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Info & Val
Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 3 995 kr (4 495 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
 
TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (999 kr)

Info & Val
Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 795 kr

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-1

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

CLASH X EVO Svart/Svart clash-x-evo-svartsvart-1

CLASH X EVO Svart/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

Burwat Matt Black burwat-matt-black-1

Burwat Matt Black

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

Aristocrat Tournament Champion aristocrat-tournament-champion-1

Aristocrat Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 139 500 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(6)

I lager 5 985 kr

 
Hartford Svart hartford-svart-1

Hartford Svart

(0)

I lager Från: 20 800 kr

Burwat High Gloss Black Chrome burwat-high-gloss-black-chrome-1

Burwat High Gloss Black Chrome

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

Yale yale-1

Yale

(4)

I lager 2 895 kr

Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

Beställningsvara 28 995 kr

Info & Val
 
CLASH X EVO Mahogny/Nickel clash-x-evo-mahognynickel-1

CLASH X EVO Mahogny/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

Burwat High Gloss Black Gold burwat-high-gloss-black-gold-1

Burwat High Gloss Black Gold

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

Imperial imperial-1

Imperial

(0)

I lager 499 kr

Kombifold 6 kombifold-6-2

Kombifold 6

(4)

Beställningsvara 4 995 kr

Matbordsskiva matbordsskiva-1

Matbordsskiva

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
CLASH X EVO Mahogny/Svart clash-x-evo-mahognysvart-1

CLASH X EVO Mahogny/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 44 795 kr

Burwat High Gloss White Chrome burwat-high-gloss-white-chrome-1

Burwat High Gloss White Chrome

(0)

Beställningsvara 69 900 kr

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(0)

I lager 949 kr

LTH LTH lth-2

LTH

(6)

I lager 649 kr

 
 
Visar 1-50 av 92 produkter