Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 1-50 av 98 produkter
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(6)

I lager 11 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Multi 12 Multi 12 multi-12-1

Multi 12

(0)

I lager 2 690 kr (2 995 kr)

Info & Val
TT White Fold TT White Fold bordtennisbord-och-whiteboard-fold-1

TT White Fold

(0)

I lager 699 kr (995 kr)

Info & Val
Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(0)

I lager 1 995 kr

Biljardbord JR biljardbord-jr-1

Biljardbord JR

(1)

I lager 399 kr

 
Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(0)

I lager 3 495 kr

Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 6 495 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(5)

I lager 10 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 4 995 kr

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 6 995 kr

Folding W-Leg 5 folding-w-leg-5-1

Folding W-Leg 5

(0)

I lager 4 995 kr

Lay Flat 6 Lay Flat 6 lay-flat-6-1

Lay Flat 6

(4)

I lager 5 495 kr

Rosewood Rosewood rosewood-1

Rosewood

(0)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

typhoon-kombo-1

Typhoon Kombo

(0)

I lager 3 995 kr

 
Clifton 5 Clifton 5 clifton-5-1

Clifton 5

(4)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Riley White riley-white-1

Riley White

(0)

I lager 6 995 kr

Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(3)

I lager 4 495 kr

Folding Pool Plus Bordtennisskiva Folding Pool Plus Bordtennisskiva Folding Pool Plus Bordtennisskiva folding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(1)

I lager 4 795 kr (4 995 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(0)

I lager 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
 
Ella 8 Black Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Ryan 8 Port Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

I lager 16 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
TT White TT White bordtennisbord-och-whiteboard-1

TT White

(0)

I lager 699 kr (895 kr)

Info & Val
Riley Folding Black Deluxe Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(0)

I lager 3 895 kr (4 495 kr)

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Panther Black Cat panther-black-cat-1

Panther Black Cat

(0)

I lager Från: 28 800 kr

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(0)

I lager 17 495 kr (17 995 kr)

Info & Val
Kombi 21 Kombi 21 kombi-21-1

Kombi 21

(0)

I lager 2 990 kr (3 195 kr)

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(0)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

I lager 17 900 kr

 
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-ek-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Ek Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Fusion Biljard/matbord Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

I lager 13 900 kr (17 900 kr)

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Röd Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-rod-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Röd Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt majestic-biljardmatbord-ljus-walnot-1

Majestic Biljard/Matbord Ljus Walnöt

(0)

I lager 16 900 kr

 
Majestic Biljard/Matbord Mörk Walnöt majestic-biljardmatbord-mork-walnot-1

Majestic Biljard/Matbord Mörk Walnöt

(0)

I lager 16 900 kr

Winston 8 Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 24 995 kr (28 995 kr)

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-svart-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Svart Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(4)

I lager 4 995 kr

Matbordsskiva matbordsskiva-1

Matbordsskiva

(0)

I lager 5 995 kr

 
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 595 kr (795 kr)

Kensington Black kensington-black-1

Kensington Black

(0)

Beställningsvara Från: 29 995 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 54 900 kr

 
Hampton Mahogany hampton-mahogany-1

Hampton Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 30 995 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 65 900 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(3)

I lager 5 395 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 4 795 kr

Hampton Oak hampton-oak-1

Hampton Oak

(0)

Beställningsvara Från: 31 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 98 produkter