Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbord Hobby

Sortering:
Antal:
Biljardbord hobby eller hobbybord är prisvärda bord som alla har en spelyta av MDF. Alla bord levereras komplett med tillbehör om inte annat anges.

Guider: Rumsstorlek | Biljardbord Köpguide
Visar 1-21 av 21 produkter
Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)
* 91(L) x 48(B) x 20(H) cm
* 8 kg
* Grön duk
* Placeras på befintligt bord

I lager 699 kr

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(5)
* 122 x 61 x 76,5 cm
* 17 kg
* Svart finish
* Grön duk

I lager 1 395 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)
* 152(L) x 80(B) x 78(H) cm
* 28 kg
* Eklaminat
* Dolda bollkorgar

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)
* 137(L) x 69(B) x 79(H) cm
* 27 kg
* Fällbart
* Dolda bollkorgar

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(1)
* 151(L) x 83(B) x 79(H) cm
* 40 kg
* Fällbara ben
* Integrerade hjul

Beställningsvara 3 495 kr (3 995 kr)

 
Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)
* 153(L) x 84(B) x 79(H) cm
* 40 kg
* Fällbart
* Deluxe version

I lager 4 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)
* 153(L) x 88(B) x 77(H) cm
* Justerbara fötter
* Ingen montering behövs
* 18 cm högt ihopfällt
* Inbyggda hjul

I lager 4 495 kr

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(4)
* 183(L) x 91(B) x 79(H) cm
* 45 kg
* Fällbart
* Ställbara fötter

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)
* 183(L) x 99(B) x 80(H) cm
* 60 kg
* Ställbara fötter
* Bollretur

I lager 5 395 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)
* 153(L) x 84(B) x 74(H) cm
* 40 kg
* 25 cm högt ihopfällt
* Inbyggda hjul
* Ingen montering krävs

I lager 5 495 kr

 
Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)
* 183(L) x 103(B) x 80(H) cm
* Justerbara fötter
* 18 cm högt ihopfällt
* Inbyggda hjul

Beställningsvara 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)
* 191(L) x 105(B) x 79(H) cm
* 60 kg
* Fällbara ben
* Darttavla ingår

Beställningsvara 5 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)
* 213(L) x 118(B) x 80(H) cm
* 82 kg
* Ställbara fötter
* Bollretur

I lager 6 985 kr

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)
* 183(L) x 92(B) x 79(H) cm
* 82 kg
* Heavy duty Svart PVC
* Ställbara fötter

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)
*183(L) x 97(B) x 79(H) cm
* 60 kg
* Snooker och biljard
* 25 cm högt ihopfällt
* Inbyggda hjul

Beställningsvara 6 995 kr

 
Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)
* 213(B) x 118(L) x 80(H) cm
* 105 kg
* Ställbara skruvfötter
* Automatisk bollretur
* Brun finish

Beställningsvara 6 995 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)
* 198(L) x 107(B) x 79(H) cm
* 78 kg
* Blå duk
* Fällbara ben

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)
* 212(L) x 121(B) x 79(H) cm
* Justerbara fötter
* Bollretur

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)
* 213(B) x 122(L) x 79(H) cm
* Bollkorgar

I lager 9 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)
* 214(L) x 122(B) x 81(H) cm
* 85 kg
* Bollkorgar
* Justerbara fötter

Beställningsvara 10 995 kr

 
Florida florida-1

Florida

(1)
* 252(L) x 140(B) x 79(H) cm
* 140 kg
* Ställbara fötter
* Utomhusbord

Beställningsvara 19 995 kr

 
Visar 1-21 av 21 produkter