Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Garlando

Sortering:
Antal:
Sedan 1954 har Garlando tillverkat och marknadsfört högkvalitetsbord för foosball, biljard, bordtennis och air hockey alla avsedda för de mest krävande kunderna.

Garlandos produkter skapas genom samverkan mellan traditionellt hantverk och den mest avancerade tekniken. Det är frukten av många års forskning som gör det möjligt att erbjuda en trivsam, trygg och hållbar användning.



De produkter som tillverkas för de privata konsumenterna har faktiskt professionella egenskaper som tydligt skiljer dem från leksakspel. De erbjuder ett roligare spel och längre hållbarhet.

Kontinuerliga innovationer, omsorg för detaljerna och kundservice är kriterier som genomsyrar Garlandos arbete. Det är också detta som gjort företaget världsledande inom sitt område och skapat ett varumärke som står för kvalitet och tillförlitlighet, vilket också framgår av flertal registrerade patent.

Under de senaste åren Garlando har erhållit viktiga certifieringar såsom ISO 14001 om miljö och CE-märkning för leksakers säkerhet.
Visar 1-50 av 61 produkter
Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

I lager 89 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Polaris polaris-1

Polaris

(1)

I lager 799 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(15)

I lager Från: 10 kr

 
Challenge challenge-1

Challenge

(0)

I lager 9 995 kr

F3 f-3-1

F3

(5)

I lager 2 195 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

F-mini F-mini f-mini-1

F-mini

(4)

I lager 699 kr (799 kr)

 
G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(1)

I lager Från: 7 495 kr

Stänger Foosball stanger-foosball-1

Stänger Foosball

(1)

I lager Från: 129 kr

Kullager Kullager kullager-1

Kullager

(0)

I lager 49 kr

F-mini Soccer f-mini-soccer-1

F-mini Soccer

(2)

I lager 699 kr

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

 
Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

I lager 5 795 kr

Class Indoor class-indoor-1

Class Indoor

(0)

Beställningsvara Från: 7 995 kr

Gummistopp Garlando gummistopp-garlando-1

Gummistopp Garlando

(0)

I lager 19 kr

Studsmatta Combi XXL studsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 995 kr

Studsmatta Combi XL studsmatta-combi-xl-1

Studsmatta Combi XL

(0)

I lager 3 495 kr

 
Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 795 kr

FOLDY GOAL foldy-goal-1

FOLDY GOAL

(0)

I lager 399 kr

KICK And RUSH kick-and-rush-1

KICK And RUSH

(0)

I lager 995 kr

FIELD MATCH PRO field-match-pro-1

FIELD MATCH PRO

(0)

I lager 1 195 kr

Retainer 20-30 retainer-20-30-1

Retainer 20-30

(0)

I lager 19 kr

 
World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

Slidy slidy-1

Slidy

(1)

I lager 149 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(8)

I lager 5 495 kr

F1 F1 f1-1

F1

(7)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

 
Överdrag Garlando Överdrag Garlando overdrag-garlando-1

Överdrag Garlando

(0)

I lager 349 kr (499 kr)

Handtag Garlando Trä 8-pack handtag-garlando-tra-8-pack-1

Handtag Garlando Trä 8-pack

(0)

I lager 399 kr

Handtag Garlando 8-pack handtag-garlando-8-pack-1

Handtag Garlando 8-pack

(1)

I lager 149 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(4)

I lager 2 195 kr

F200 F200 f200-1

F200

(8)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

 
Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(10)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Nyckel Garlando noimage

Nyckel Garlando

(0)

I lager 79 kr

 
Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

149 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

Beställningsvara 13 795 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

 
Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

EXCLUSIVE exclusive-1

EXCLUSIVE

(0)

Beställningsvara 13 900 kr

 
 
Visar 1-50 av 61 produkter