Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Stor Puck 63

19 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 15678
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Stor Puck 63

Stor Puck i olika färger.

Pucken är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter 63 mm
1-pack
Vikt 12g

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Stor Puck 63.

Omdömen och betyg

Jens Olof Mikael, 2017-01-16

Jacob, 2016-12-07

Jacob, 2016-12-07

Henrik Gustav, 2015-10-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
THFC Affisch Paulinho 57 tottenham-hotspur-affisch-paulinho-57-1

THFC Affisch Paulinho 57

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

EFC Dekal Iphone 5/5S everton-dekal-iphone-55s-1

EFC Dekal Iphone 5/5S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89 man-of-steel-miniaffisch-flying-1

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Justin Bieber Tatueringar justin-bieber-tatueringar-1

Justin Bieber Tatueringar

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(1)

I lager 29 kr (119 kr)