Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Stor Puck 63

19 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15678
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Stor Puck 63

Stor Puck i olika färger.

Pucken är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter 63 mm
1-pack
Vikt 12g

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Stor Puck 63.

Omdömen och betyg

Henrik Gustav, 2015-10-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(1)

I lager 39 kr

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Stora Puckar 2-pack Stora Puckar 2-pack stora-puckar-2-pack-1

Stora Puckar 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-60-1

Puck 60

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
Incredible Hulk Pinn Zoom incredible-hulk-pinn-zoom-1

Incredible Hulk Pinn Zoom

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

MCFC Bodysuit Stripes 2016 2-pack manchester-city-bodysuit-stripes-2016-2-pack-1

MCFC Bodysuit Stripes 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Superman Plånbok Girl Of Steel superman-planbok-girl-of-steel-1

Superman Plånbok Girl Of Steel

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Iron Man Pinn Invincible iron-man-pinn-invincible-1

Iron Man Pinn Invincible

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

FCB Bildoft White Edge barcelona-bildoft-white-edge-1

FCB Bildoft White Edge

(0)

I lager 29 kr (29 kr)