Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Kombibord & Paket Garlando Garlando Multi

2 695 kr
(3 295 kr)
12 mån räntefritt 225 kr / månad (avgifter tillkommer)
Paketprodukt (Valfritt):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2004
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Manual:Manual Manual
Yttermått: 108x61x80 cm
Vikt: 35 kg

Garlando Multi

Nu får du köpa till Merit darttavla (info) för endast 99 kr (ord pris 199 kr) eller Soft blue eldarttavla (info) för endast 199 kr (ord pris 499 kr).

Garlando multi ger dig en mängd olika spel. Njut av fotboll, biljard, bordtennis, speedhockey, bowling, shuffleboard, backgammon, Black Jack, schack, dam, tärningsspel och spelkort.

MDF-kabinett med melamin beläggning, tjocklek 15 mm
Kraftiga fyrkantiga ben MDF (cm 7,5 x 7,5) med svart melamin beläggning gör bordet stabilt under spelet.
Ställbara fötter som standard för perfekt nivåregkering.
Den speciella effekten "gräs" med screentryckta vita linjer.
Teleskopiska stänger för ökad säkerhet (13 mm stänger, tjocklek 1 mm).
Omvandlingen sker i andra spel snabbt genom att lyfta av och på olika spel. När Spelet inte används kan man förvara tillbehören inne i bordet.

1. fotboll
2. biljard
3. ping pong
4. glidehockey
5. bowling
6. shuffleboard
7. backgammon
8. blackjack
9. schack
10. dam
11. tärning tärning
12. spelkort
Kompletta tillbehör ingår.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Garlando Garlando Multi.

Omdömen och betyg

Eva-Karin, 2017-01-03

Claire, 2016-08-05
Airhockeyplattans mål var trasigt och pingisbollarna var någon konstig sort som knappt studsade. Annars toppenbra och stabil, särskilt fotbollsspelet.
Linnea Helene, 2016-02-03

Marcus, 2015-12-17
Helt enligt butikens beskrivning och mina önskemål.
Karl Thomas, 2015-12-15

Tafsir, 2015-10-26

Västerviks Kommun/Ellen Keyskolan, 2015-08-19

Karl-Henry, 2014-09-23
Instruktionerna var på italienska och väldigt knapphändiga.
Jorge Juvenal, 2014-05-20
Vi har haft många roliga stunder! !
Anders Lennart, 2014-02-21

Patrik, 2014-02-19
mycket bra
Kjell Jonas, 2014-01-23

Anna Gunilla, 2014-01-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
 
LFC Affisch Balotelli 72 liverpool-affisch-balotelli-72-1

LFC Affisch Balotelli 72

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Celtic Bäddset Bullseye Deluxe celtic-baddset-bullseye-deluxe-1

Celtic Bäddset Bullseye Deluxe

(0)

I lager 135 kr (449 kr)

AFC Mask Walcott arsenal-mask-walcott-1

AFC Mask Walcott

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch barcelona-iphonefodral-4-4s-silk-touch-1

FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch

(0)

I lager 99 kr (169 kr)

Chicago Bulls Pinn Logo chicago-bulls-pinn-logo-1

Chicago Bulls Pinn Logo

(0)

I lager 11 kr (19 kr)