Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

BCE Maple Plus 2

199 kr
(249 kr)
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Utgått ur sortimentet
Artikelnr: 10785
Kategori:
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Maple Plus 2

Lönnkö i enkel stilren design.

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 13 mm (L13)
Vikt: 19 oz
Skaft: Kanadensiskt lönn
Koppling: Black Implex Joint System
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag:

innehåller fler produkter som liknar BCE Maple Plus 2.

Omdömen och betyg

FAGERSTA KOMMUN, 2016-10-24

Fakturaenheten Ref. K3VLI05, 2015-10-01

Richard, 2015-08-12

Richard, 2015-08-12

Johan Thor Mikael, 2014-05-27

Landstinget I Östergötland, 2014-04-03

Frösunda Omsorg AB, 2014-03-01

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(24)

199 kr

Omega omega-1

Omega

(42)

I lager Från: 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(31)

I lager 249 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

449 kr

Carambolekö 102 caramboleko-102-1

Carambolekö 102

(0)

299 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(7)

449 kr

Kruger Platinum 51P kruger-platinum-51p-1

Kruger Platinum 51P

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(10)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

I lager 799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

I lager Från: 399 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

I lager 449 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

I lager 799 kr

Kruger Gold 25 kruger-gold-25-1

Kruger Gold 25

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

koforlangare-teleskopisk-1

Köförlängare Teleskopisk

(0)

I lager 499 kr

Tvådelskö Lucky L09 tvadelsko-lucky-l09-1

Tvådelskö Lucky L09

(1)

699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(1)

I lager 2 495 kr

dufferin-jump-n-break-1

Dufferin Jump N Break

(0)

I lager 1 055 kr

 
Pepsi Glas Hiball Pint pepsi-glas-hiball-pint-1

Pepsi Glas Hiball Pint

(2)

I lager Från: 41 kr (69 kr)

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Sturridge liverpool-iphone-55s-skal-hart-sturridge-1

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Sturridge

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

NUFC T-shirt Sport NUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt Sport newcastle-united-t-shirt-sport-1

NUFC T-shirt Sport

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

MUFC SoccerStarz DeGea manchester-united--soccerstarz-degea-1

MUFC SoccerStarz DeGea

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

FCB Dekal Samsung Galaxy S4 barcelona-dekal-samsung-galaxy-s4-1

FCB Dekal Samsung Galaxy S4

(0)

I lager 36 kr (119 kr)