Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Milano

4 885 kr
12 mån räntefritt 407 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12473
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 140(L) x 76(B) x 86(H) cm
Vikt: 53 kg
Spelyta: 119 x 70 cm

Milano

Stabilt fotbollsbord med i mjuk rundad design. Bordet har teleskopiska stänger vilket gör att de inte sticker ut på motsatt sida där spelaren står, en säkerhet för nyfikna barn. Lämpar sig bra för hemmabruk.

Formation 1-2-5-3
Manuella räknare
Röda och blå spelare
Teleskopiska stålstänger 16 mm
Förstärkt benkonstruktion
Inbyggda mål med bollretur på långsidan

Medföljer

4 st standardbollar (svart/vita)
Instruktion för montering.


Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Milano.

Omdömen och betyg

Martin Anders, 2014-10-06
En gubbe gick av vid första fotbollsturneringen, men vi fick två ny spelare av Fanshop. Hoppas vi slipper fler skador i truppen, men har nu en ersättare på avbrytarbänk om så skulle ske.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

I lager 5 685 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

I lager 795 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

Midfielder II midfielder-ii-1

Midfielder II

(0)

I lager 4 995 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

 
AFC SoccerStarz Cazorla arsenal--soccerstarz-cazorla-1

AFC SoccerStarz Cazorla

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(1)

I lager 29 kr (119 kr)

Strongbow Ciderglas Heritage strongbow-ciderglas-heritage-1

Strongbow Ciderglas Heritage

(1)

I lager Från: 53 kr (89 kr)

THFC Vantar tottenham-hotspur-vantar-1

THFC Vantar

(1)

I lager 83 kr (119 kr)

WHUFC SoccerStarz Noble west-ham-united-soccerstarz-noble-1

WHUFC SoccerStarz Noble

(1)

I lager 29 kr (49 kr)